Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 193
  • Переглядів: 205

Зеленський жорстко відповів на пропозиції Генрі Кіссінджера. Старі КДБшні консерви лопаються

Категорія:

У світі все ще лунають пропозиції враховувати інтереси Росії – країни-агресора. 25 травня колишній держсекретар США Генрі Кіссінджер під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив, що Україна повинна піти на переговори з Росією, навіть якщо від неї будуть потрібні поступки.

У своєму відеозверненні Президент України Володимир Зеленський відповів, зокрема, на слова екс-держсекретаря США Генрі Кіссінджера.

"У Давосі з глибокого минулого виринає, наприклад, пан Кіссинджер і говорить, що нібито треба віддати Росії шматок України. Щоб нібито не було відчуження Росії від Європи", – сказав Зеленський.

За словами Зеленського, "таке враження, що у пана Кіссинджера на календарі не 2022 рік, а 1938-й, і він думав, що говорить з аудиторією не в Давосі, а в тодішньому Мюнхені.

"Почали з'являтися і симптоматичні редакційні статті в деяких західних ЗМІ про те, що нібито Україна повинна прийняти так звані важкі компроміси, віддавши територію в обмін на мир. Можливо, у New York Times у 1938 році теж писали щось подібне. Але зараз, нагадую, таки 2022 рік", – сказав президент.

"І за всіма цими геополітичними міркуваннями тих, хто радить Україні щось віддати Росії, "великі геополітики" завжди не хочуть бачити звичайних людей. Звичайних українців. Мільйони тих, хто, власне, і живе на території, яку вони пропонують обміняти на ілюзію миру. Треба завжди бачити людей. І пам'ятати, що цінності – це не просто слово", – заявив він.

У статті на сайті "Хвиля" Леонід Штекель пише:

"Генрі Кіссінджера світові ЗМІ називають одним із «найбільших дипломатів», його підносять на п'єдестал, і я думаю, що він не лише висловлює свою думку, а й думку видатних діячів Демократичної партії США. Я думаю, причиною цього виступу є крах рейтингів Байдена в останні місяці. З таким рейтингом президента, демократів може очікувати поразка на осінніх проміжних виборах до Конгресу. Якщо на початку піарники Байдена вважали, що невелика війна допоможе демократам, то тепер у них зовсім інша думка. Занадто багато планів піарників впали. І в хід іде «важка артилерія».

Він нагадує, що саме Кіссінджер стояв за політикою відступу перед комунізмом, яку здійснив президент Ніксон. Нагадаю: Саме Кіссінджер був автором політики «розрядки», результатом якої, де факто, стало стрімке зростання радянської ракетної могутності на тлі публічних обіцянок «миру та спокою». Саме тоді значно зросла кількість радянських шпигунів у вищих ешелонах влади Заходу (найвідоміший приклад – особистий помічник Віллі Бранта – федерального канцлера ФРН), а перевага США перед СРСР у носіях ядерної зброї значно скоротилася.

Загалом, як і слід очікувати, маючи справу з комуністами, розрядка виявилася односторонньою. З іншого боку, намагаючись підкріпити «розрядку» з СРСР дипломатично, саме Генрі Кіссінджер був автором ідеї «примирення» з китайськими комуністами: їм віддали посаду в Раді Безпеки ООН, США відмовилося визнавати далі Китайську Республіку на Тайвані. Багато в чому сьогоднішні проблеми США з комуністичним Китаєм пов'язані саме з тим самим «примиренням» на початку 70-х, ідеологом якого був Генрі Кіссінджер.

Автор статті також наводить приклад дипломатичного «успіху» Генрі Кіссінджера – це його мирна угода з в'єтнамськими комуністами, результатом якої став вихід США з Південного В'єтнаму на тлі тотальної агресії Північного В'єтнаму. В угоді комуністи обіцяли бути білими та пухнастими та не кривдити Південний В'єтнам. Але жодну з обіцянок комуністи не виконали: США вивели війська з В'єтнаму, а Північний В'єтнам, з допомогою СРСР, ввів у Південний В'єтнам мільйони своїх солдатів. Долю Південного В'єтнаму було вирішено.

Усі спроби «миротворця» Кіссінджера миритися з комуністами скінчилися, за великим рахунком, суцільними провалами. Тому його люблять ліберали всіх мастей, як «шаленого батька мирних переговорів». Я думаю, українці розуміють, що треба відповісти цьому старому теоретику «світу у всьому світі».

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи