Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 70
  • Переглядів: 77

Зеленський попереджає українських генералів, що залучення в політику ставить під загрозу єдність країни

Категорія:

Спецтема:

Так називається стаття в Британському таблоїді, яка обурила українців (якщо почитати соціальні мережі). Зеленський також попередив, що вищий командний склад ризикує отримати непокору від своїх солдатів.

23112101.jpg

Фото: AFP

Видання вважає, що таке попередження послідувало після "сварки з головнокомандувачем генералом Валерієм Залужним, який заявив, що війна з Росією зайшла в глухий кут і що прорив малоймовірний".

Коли The Sun запитала Зеленського про стосунки з його командирами, він відповів, що генерали, які пішли в політику, зробили помилку.

Зеленський говорив про українських командирів, які пішли в політику після 2014 року, коли Росія анексувала Крим.

Він сказав: "Різні політичні сили штовхають військових у політику. Це було після 2014 року, коли кожна політична партія хотіла мати військових, зірок війни, і я вважаю, що це було дуже великою помилкою".

Минулого року прихильники генерала Залужного розмальовували його портрет трафаретами у звільнених містах.

Йому приписують роль натхненника українського опору. І, за чутками, Залужний є потенційним суперником Зеленського, якщо той вирішить стати політиком, вважає автор статті.

У тонко завуальованому посланні до командирів Зеленський сказав: "Якщо військовий вирішив займатися політикою, це його право, тоді він повинен йти в політику, і тоді він не зможе займатися війною.

"Якщо ви керуєте війною, маючи на увазі, що завтра ви будете займатися політикою або виборами, то на словах і на передовій ви поводитеся як політик, а не як військовий, і я вважаю, що це величезна помилка".

Зеленський також попередив, що солдати можуть проявити непокору, що загрожує єдності України, і додав: "При всій повазі до генерала Залужного і до всіх командирів, які перебувають на полі бою, є абсолютне розуміння ієрархії, і це все, і не може бути два, три, чотири, п'ять. Вона одна, відповідно до закону, і під час війни це не може навіть обговорюватися. Це не веде до єдності нації".

Генерал Залужний розповів The Economist, що лінії фронту заходять у глухий кут, як під час Першої світової війни, тому що обидві сторони мають схожі технології.

Він стверджує, що для виходу з глухого кута потрібні безпілотники та кращі засоби радіоелектронної боротьби для виявлення ракет, що наближаються.

Він сказав: "Прориву, швидше за все, не буде".

Зеленський відповів: "З точки зору морального духу, немає ніякого глухого кута. Ми у себе вдома. Росіяни – на нашій землі. Тому немає ніякого глухого кута. Що стосується неба, то тут немає ніякого тупика. У росіян там більше влади".

Зеленський також звільнив одного із заступників генерала Залужного, відповідального за спеціальні операції (йдеться про командира ССО Віктора Хоренка – прим. моя, О.К.)

Наші інтереси: 

Читаємо західну пресу, з якої можемо дізнатися те, що нам не розкажуть наші марафони та мейнстримні ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Зараз ситуація в рамках СКК "Залужний-24" представляється так, що "м'ясник" Зеленський жене солдат в атаку на смерть, а Залужний їх береже і притримує до надходження нової зброї. Десь так воно і є.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Схоже, що в ОП здогадуються про розгорнуту проти них стратегічну комунікаційну кампанію. Це інтерв'ю є проявом істеричної реакції. Братва реально не знає що робити. Тепер все, що не робитиме, працюватиме проти неї.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Зараз ситуація в рамках СКК "Залужний-24" представляється так, що "м'ясник" Зеленський жене солдат в атаку на смерть, а Залужний їх береже і притримує до надходження нової зброї. Десь так воно і є.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

Думаю, що США "непомітно" охороняють Валерія Федоровича від всяких " випадковостей".

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Валерій Зміївський.
0
Ще не підтримано

<blockquote><strong>Віталій Остапенко wrote:</strong> Думаю, що США "непомітно" охороняють Валерія Федоровича від всяких " випадковостей".</blockquote>

Голова Пентагону Ллойд Остін під час останнього візиту передав Зеленському ультиматум: 1. Не наїжджати на генерала Залужного. До нього у Заходу абсолютна довіра; 2. У 2024-му році необхідно провести вибори; 3. Або «тихенько піти в ліс», залишивши країну на голову ВР, якого потім переобере парламент; 4. Ну а якщо ні, то вибачте, все робіть самі ...., мати справу з неадекватами вони не будуть…

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Думаю, що варіант "4. Робіть самі" навіть не пропонували. Надто багато поставлено на карту, щоб допускати таку самодіяльність. Тут питання ставиться по-іншому: не зробите – зроблять інші.

Валерій Зміївський wrote:
Віталій Остапенко wrote: Думаю, що США "непомітно" охороняють Валерія Федоровича від всяких " випадковостей".
Голова Пентагону Ллойд Остін під час останнього візиту передав Зеленському ультиматум: 1. Не наїжджати на генерала Залужного. До нього у Заходу абсолютна довіра; 2. У 2024-му році необхідно провести вибори; 3. Або «тихенько піти в ліс», залишивши к

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Саме так, адже президент Залужний є центральною фігурою СКК "Байден-24". На нього остання надія Демпартії, тому для його просування вкидаються всі наявні ресурси. Та й ельфи, скоріше всього, також його додатково захищають.

cBіт Розумний wrote: Думаю, що США "непомітно" охороняють Валерія Федоровича від всяких " випадковостей".

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача В&#039;ячеслав Пачевський.
0
Ще не підтримано

Телеграм канал Залужного:
Вперше взяв участь у засіданні контактної групи з питань оборони України у рамках формату «Рамштайн».

Детально поінформував наших партнерів щодо ситуації на полі бою. Зазначив, що обстановка на фронті ускладнена, проте контрольована. Збройні Сили України продовжують вести оборонні та наступальні операції. Доповів про дії росіян, загрози та їхні імовірні плани на найближчий час.

Висловив вдячність партнерам за роботу коаліції спроможностей, яка значно зміцнює наші позиції та можливості. Оголошені пакети допомоги посилять українську систему протиповітряної оборони, артилерію, РЕБ та інші важливі складові.

Разом - переможемо!

@CinCAFU