Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 219
  • Переглядів: 255

За державу волонтерів і добровольців, проти примусової мобілізації – Сергій Гайдай про Народний референдум

Категорія:

Українці хочуть жити в Україні й готові її захищати. Але українці не хочуть безглуздо помирати. Сьогоднішніх чиновників повинні замінити ветерани та волонтери, а чиновники мають також йти на війну. Замінити примусову мобілізацію рекрутингом. Воювати якісним управлінням, технічним оснащенням, роботизованими системами. На армію витрачати 80% бюджету, а в мирному житті залишити тільки найнеобхідніше. Україна не може бути концтабором – потрібно відкрити кордони.

240528-gayday-1.jpg

Сергій Гайдай
Сергій Гайдай

11 квітня на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента Україні була опублікована петиція з проханням внести до Верховної Ради України для першочергового розгляду законопроєкт про негайний призов до Сил Оборони України правоохоронців, держслужбовців та інших робітників бюджетної сфери та про пріоритетний прийом на роботу в державні установи, комунальні підприємства та правоохоронні органи України осіб, які звільнені з підрозділів Сил Оборони після початку повномасштабної російської агресії. За добу було зібрано необхідні 25 тисяч підписів. Але коли набралося 29 тисяч підписантів, ця петиція чомусь була закрита працівниками Офісу Президента.

Коли в країні, де відсутній політичний процес і нема жодного елемента демократії, коли вся влада знаходиться в Офісі Президента, коли Президенту Україні достатньо 5-6 "ефективних менеджерів", а спілкування з громадянським суспільством повністю проігноровано, ми бачимо неприємну річ – наша влада втратила зв'язок зі своїм народом, каже Сергій Гайдай.

Останньою краплею став закон про мобілізацію, в якому ми бачимо тільки одне – на війну йдуть цивільні, їх треба відловлювати, а кадровий потенціал, який є у влади, – це держапарат та силовики, що обслуговують владу, представники державних органів, чиновники різних рівнів, поліцейські, митники, прикордонники, податківці, судді, прокурори, депутати – на війну не йдуть. 

Сергій Гайдай каже, що не проти мобілізації, а за тотальну мобілізацію.

Чому петицію про всенародний референдум про мобілізацію скасували? Як налагодити зв’язок між владою і суспільством? Чому захист Батьківщини став одним із типів покарання? Які дієві кроки зможуть наблизити Перемогу?

"Ми не проти мирного плану, ми за план Перемоги. Ми добре розуміємо: без справжньої тотальної мобілізації, без переходу країни до життя за принципом: усе для фронту, усе для перемоги, ми просто зникнемо. Українці хочуть жити в Україні. Українці готові її захищати. Але українці не хочуть безглуздо помирати", – зауважує Сергій Гайдай і пропонує

Сім дієвих кроків до Перемоги:

Крок 1. Радикальне скорочення держапарату.

Крок 2. Мобілізаційний резерв серед держапарату знайдено – силовики, чиновники. Сьогоднішніх чиновників повинні замінити ветерани та волонтери.

Крок 3. Замінити примусову мобілізацію рекрутингом.

Крок 4. Зміни в армії. Кадровий аудит та ротація. Треба воювати якісним управлінням, технічним оснащенням, роботизованими системами.

Крок 5. Змінити підхід до бюджету: на армію потрібно витрачати 80%, а в мирному житті залишити тільки найнеобхідніше.

Крок 6. Переведення економіки на воєнні рейки.

Крок 7. Україна не може бути концтабором – потрібно відкрити кордони".

Продовження: Скорочення і ротація чиновників, рекрутинг, кадровий аудит в Армії, режим воєнної економіки – 7 кроків до перемоги

Наші інтереси: 

Логічно та обґрунтовано. Те, що зараз вкрай потрібно. Але влада замість цього планує просто підняти розмір податків та військового збору, щоб утримувати себе. Розуміємо, що влада себе скорочувати не хоче і не буде, зарплати й премії собі буде й далі піднімати, буде далі пиляти бюджет на різних схемах, збільшувати кількість поліцейських, щоб вони захищали владу, а цивільних – на війну! Напрошується висновок – цю владу треба змінювати.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Думаю, що Сергій Гайдай не дуже потрібний в ЗСУ – він не має військового вишколу, та й вік уже не той – йому 58 років. Хай краще займається фаховою діяльністю – просуванням ідеї самоорганізації українського народу, боротьбою з паразитичними процесами та зрадниками.   

Володимир Федько wrote: Він вже рекрутувався в ЗСУ?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Коментар до "Сім дієвих кроків до Перемоги":

Крок 1. Радикальне скорочення держапарату.
Коментар: Чисто маніпуляцій заява! Якщо пан Гайдай піднімає це питання,то він повинен чітко назвати в яких галузях необхідно скоротити держапарат та в яких розмірах.

Крок 2. Мобілізаційний резерв серед держапарату знайдено – силовики, чиновники. Сьогоднішніх чиновників повинні замінити ветерани та волонтери.
Коментар: Пропозиція замінити працівників СБУ та Національної поліції ветеранами та волонтерами не тільки абсолютна безглузда, але й несе у собі руйнівну енергію!
Волонтер не зможе замінити професійного працівника поліції, не кажучи вже про професіонала спецслужби!

Крок 3. Замінити примусову мобілізацію рекрутингом.
Коментар: В умовах смертельної небезпеки ми не можемо покладатися на бажання чи небажання чоловіків вступити у лави ЗСУ!

Крок 4. Зміни в армії. Кадровий аудит та ротація. Треба воювати якісним управлінням, технічним оснащенням, роботизованими системами.
Коментар: Я вважаю, що нашими Збройними силами керують досвідчені професіонали, які знають, як треба воювати.

Крок 5. Змінити підхід до бюджету: на армію потрібно витрачати 80%, а в мирному житті залишити тільки найнеобхідніше.
Коментар: Я згодний, що треба змінити підхід до бюджетету) МИ в Києві, наприклад, живемо дуже жирно, як для умов війни!

Крок 6. Переведення економіки на воєнні рейки.
Коментар: Наскільки пан Гайдай знайомий із станом економіки?

Крок 7. Україна не може бути концтабором – потрібно відкрити кордони".
Коментар: Абсолютно демагогічне твердження і побажання!
На сьогодні ми вже маємо 6 мільйонів втікачів-українців за кордоном. І певну кількість бажаючих втекти при можливості!

Складається стійке враження, що пан Гайдай ретранслює московські побажання!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Мене дивує одна річ: Чому надається слово дуже сумнівним особам?

На мій погляд, набагато цікавіше і корисніше почути думки щодо рекрутингу та мобілізації з вуст фронтовиків - солдат та офіцерів з передка. Тобто від людей, які вже третій рік воюють на фронті, знають реалії фронтового життя!
А не від тих, хто плещуть язиками на камеру, сидячи в тилу)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Петиція запропонована фронтовиками. Гайдай з початку війни активно просуває тему громадянського суспільства та самоорганізації добровольців та волонтерів. У цих питаннях ми з ним однодумці.

Володимир Федько wrote: Мене дивує одна річ: Чому надається слово дуже сумнівним особам? На мій погляд, набагато цікавіше і корисніше почути думки щодо рекрутингу та мобілізації з вуст фронтовиків - солдат та офіцерів з передка. Тобто від люд

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Яку успішну державу можна навести в якості прикладу "громадянського суспільства та самоорганізації добровольців та волонтерів"?

Гитлер прийшов до влади демократичним шляхом 30 січня 1933 року. І заявив, що революція закінчилася і ніякої "другої хвилі", як наполягав Рем та його прихильники не буде! Гітлер не влаштовував тотальних чисток державного апарату. Більшість чиновників продовжувала працювати. І Гітлер чітко заявив, що він не допустить руйнування економіки.
А коли Рем почав готувати переворот, то Гітлер поступив радикально - Рем і його прихильники були страчені в результаті спецоперації.

ЩО пан Гайдай пропонує формально?
Провести примусову мобілізацію нинішнього держапарату та силових структур, замінивши фахівців дилетантами.

А по суті, пан Гайдай пропонує під приводом мобілізації зруйнувати в умовах війни діючий державний апарат.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Сергій Гайдай не політик і навіть не політолог – він політтехнолог. Те, що він зараз робить, – це технологія ослаблення Єрмака та його психопатичної піраміди. Це корисно для України, тому ця технологія заслуговує на нашу підтримку.

Ще один з корисних наслідків цієї технології – сприяння самоорганізації громадянського суспільства (волонтерів та добровольців) та просування ідеї вільної республіки, яка має прийти на заміну етатичної диктатури. Це сприяє формуванню соціального середовища, яке буде відкритіше для сприйняття нашої ідеї народної держави – республіки демосів.  

Володимир Федько wrote: Яку успішну державу можна навести в якості прикладу "громадянського суспільства та самоорганізації добровольців та волонтерів"? Гитлер прийшов до влади демократичним шляхом 30 січня 1933 року. І заявив, що революція закінчилася і ніякої "другої хвилі", як наполягав Рем та його прихильники не буде! Гітлер не влаштовував тотальних чисток державного апарату. Більшість чиновників продовжувала працюват

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Він вже рекрутувався в ЗСУ?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

А мене дивує Ваше дивування! Перечитайте свої коментарі до викладених 7 пунктів. Ви ото серйозно все понаписували? Якщо так, то не бачу сенсу навіть дискутувати з Вами.

Володимир Федько wrote: Мене дивує одна річ: Чому надається слово дуже сумнівним особам?
Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Мене дійсно дивує позиція НО в такому важливому питанні!
Я не прочитав жодного матеріалу, який би показував героїм наших захисників у цій війні...
Я не прочитав жодного матеріалу щодо бачення життя країни після нашої Перемоги...
Я не прочитав футурологічного прогнозу майбутнього України, хоча саме це повинно було б бути основним меседжем "Народного Оглядача"!
Ви зосередитилися суто на негативі щодо Зеленського та його команди (особливо Єрмака), хоча реально назвати наступного лідера - президента України - не можете!
Мені теж, з 2019-го не подобається Зеленський, і доказом цього є мої блоги, що збереглися тут, на НО.
Але я думаю не про свої симпатії чи антипатії, а про майбутнє України.

Що ви пропонуєте?
Занурити країну в хаос кадрових перестановок!

Згідно з правовим станом воєнного стану ніяких референдумів провадити не можна! Це Закон!
Крім того, ХТО буде брати участь у референдумі?
"Народ", який втік за кордон?
Ви хочете, щоб декілька мільйонів утікачів взяли участь у вирішенні таких серйозних питань?!
Вони втратили таке моральне право!

Вимагати "відкрити західні кордони" можуть тільки ті, хто хоче втекти з України!
І цим потенційним зрадникам ви надаєте широку трибуну...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Нам не варто цим перейматися, тим більше, що ми на це точно не вплинемо. Судячи з усього, протягом кількох років Україна перебуватиме під управлінням США – і це добре, тому що Штати зацікавлені в сильній Україні, спроможній протистояти і Росії, і Західній Європі. Проте нам варто перейматися тим, що відбудеться років через 5–10 – на це ми зможемо вплинути. Я про це вже якось писав: Американська модель – Євангеліє, виборність, озброєність: українці формують націю за підтримки США

Володимир Федько wrote: Що ви пропонуєте? Занурити країну в хаос кадрових перестановок!

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Жодних референдумів і не планується. Це лише політтехнологія з метою тиску на Офіс Єрмака та самоорганізації українців. Не здивуюсь, якщо ця кампанія узгоджена з СКК "Байден-24". Так що можемо спокійно займатися своєю роботою і зосередитись на тому, що за  нас ніхто не зробить. Але за подіями стежимо, бо це цікаво. 

Володимир Федько wrote: Згідно з правовим станом воєнного стану ніяких референдумів провадити не можна! Це Закон! Крім того, ХТО буде брати участь у референдумі?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Світ Зелений.
0
Ще не підтримано

За яким критерієм це найкращий коментар?

Це найгірший коментар.

Опубліковано Олена Каганець 29 Травень, 2024 - 14:47 посилання
Дати it 1 із 5Дати it 2 із 5Дати it 3 із 5Дати it 4 із 5Дати it 5 із 5
Ще не підтримано
А мене дивує Ваше дивування! Перечитайте свої коментарі до викладених 7 пунктів. Ви ото серйозно все понаписували? Якщо так, то не бачу сенсу навіть дискутувати з Вами.

Володимир Федько wrote: Мене дивує одна річ: Чому надається слово дуже сумнівним особам?

Я не поділяю думку пана Володимира, що Сергій Гайдай дуже сумнівна особа.
Але з його (Володимир Федько) появою На НО стало значно цікавіше, бо з'явилась альтернативна думка і є реальна дискусія. І це цінно. Слід це практикувати і розвивати.

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Націонал-соціалістичний рух якраз і був рухом добровольців та волонтерів. Якось читав одного "антифашистського" автора, який почав дослідження джерел фінансування НСДАП з метою показати, що спонсором цієї партії був великий капітал. Так от, коли він дослідив це питання, то з жахом констатував, що партія існувала завдяки внескам її членів та симпатиків, тобто добровольців та волонтерів.  Сам Гітлер, до речі, був добровольцем, як і майже всі його соратники. А люди купляли квитки на зустрічі з ним для того, щоб на місці зробити пожертву на розвиток руху. 

Володимир Федько wrote: Яку успішну державу можна навести в якості прикладу "громадянського суспільства та самоорганізації добровольців та волонтерів"? Гитлер прийшов до влади демократичним шляхом 30 січня 1933 року. І заявив, що революція закінчилася і ніякої "другої хвилі", як наполягав Рем та його прихильники не буде! Гітлер не влаштовував тотальних чисток державного апарату. Більшість чиновників продовжувала працюват

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Думаю, що Сергій Гайдай не дуже потрібний в ЗСУ – він не має військового вишколу, та й вік уже не той – йому 58 років. Хай краще займається фаховою діяльністю – просуванням ідеї самоорганізації українського народу, боротьбою з паразитичними процесами та зрадниками.   

Володимир Федько wrote: Він вже рекрутувався в ЗСУ?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Варто пам'ятати, що нинішня примусова мобілізація – це не лише обдирання людей хабарями (на два порядки більшими, ніж під час ковідного терору), а й придушення незгідних аж до їх ліквідації. Характерний приклад – У бою під Бахмутом загинув автор “записів Єрмака”, воїн 93 омбр Дмитро Штанько.
Це вже стало нормою: якщо журналіст щось скаже проти ОП, йому одразу ж вручають повістку: Журналіст "Укрінформу" отримав повістку в армію наступного дня після того, як розповів про "темники"

Все, що робиться з власної волі, – добро!