Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Єрмак звільнив Баканова та Венедіктову і отримав контроль за всією правоохоронною системою – Бутусов

Категорія:

Президент України Володимир Зеленський усунув з посад генпрокурора України Ірину Венедіктову та голову СБУ Івана Баканова. Але, як пояснив заступник керівника Офісу Президента України Андрій Смирнов, відсторонення Ірини Венедіктової та Івана Баканова не означає їхнє звільнення, а лише припинення повноважень на час перевірок.
 

22071801.jpg

Олександр Данилюк, Руслан Рябошапка, Володимир Зеленський, Іван Баканов. Зеленський залишився сам

Зеленський віддав Єрмаку усю владу та своє переобрання, вважає відомий український журналіст Юрій Бутусов. Ось, що він написав у своєму Фейсбук:

"Звільнення з посади голови СБУ Івана Баканова та відсторонення від посади генерального прокурора Ірини Венедиктової означає початок виборчої кампанії  Володимира Зеленського. Виконуючим обов'язки генерального прокурора призначено заступника генпрокурора Олексія Симоненка – одного за найзаможніших по декларації силовиків, чиї статки багатократно перевищують його зарплату за усі роки знаходження на держслужбі, а виконуючим обов'язки голови СБУ – Василя Малюка.

Прибирати і Баканова, і Венедіктову, звичайно, було за що. Але Лі Куан Ю казав, що для боротьби з корупцією президент має саджати своїх друзів у тюрму, а не тихенько міняти одних керованих на інших ще більш ручних.

Які перші висновки від кадрових змін Володимира Зеленського:

1. Люди Єрмака-Татарова з цього вечора контролюють Генпрокуратуру (Симоненко), Службу безпеки (Малюк), Державне бюро розслідувань (Сухачьов), Бюро економічної безпеки (Мельник), Головне слідче управління Нацполіції (Цуцкірідзе). Тобто фактично – майже все повністю слідство та увесь контроль за слідством у вигляді  процесуального керівництва у державі, а також контроль судів та усіх державних установ  зосереджені відтепер в одному кабінеті в руках однієї людини – Олега Татарова, який виконує вказівки Єрмака та Зеленського. А в руках Єрмака тепер і силовики, і Верховна Рада, і уряд, і контроль за судовою владою, і всюди він тепер ключовий комунікатор, який готує для президента основний зміст та основний текст.

2. Єрмак та Татаров усунули усіх конкурентів у боротьбі за дахування олігархів, судових справ, контрабанди, обналу та усієї іншої тіньової економіки. Тепер не треба домовлятись та ділитись. Одна каса.

3. Поки генпрокурором була Венедиктова, Єрмак та Татаров не хотіли призначати керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури переможця конкурсу Олександра Клименка. Бо для контролю Клименка, який по корупційній справі розкрадання квартир Нацгвардії напрацював матеріали проти Татарова, потрібен повністю свій генпрокурор. Як відомо, саме Олексій Симоненко був єдиним з прокурорів, запрошеним у вузьке коло друзів на день народження Олега Татарова у ресторані, яке відзняли журналісти у 2021-му році. Тепер Симоненко починає офіційно здійснювати процесуальне керівництво у справі свого друга, і учасник розкрадання квартир Нацгвардії України Татаров отримав від Зеленського персонального адвоката у вигляді кишенькового в.о.генпрокурора. Тепер усі справи по Слугах народу та по офісу президента, як це сталось по Татарову, будуть докладатись Татарову миттєво, і будь-які питання треба буде вирішувати саме з ним.

4. Очевидно, концентрація влади потрібна Володимиру Зеленського для контролю суспільства та фінансових потоків і для того, щоб переобрати таку саму єрмаково-татарівську владу на наступних парламентських та президентських виборах. Причому Татаров сьогодні отримав більше повноважень, ніж мав при Януковичі його шеф Захарченко. Огидно, що Татаров, незаконно призначений в офіс президента в порушення закону про люстрацію, зараз має владу, про яку навіть не міг мріяти, коли разом із Захарченком розганяв Майдан.

5. Ми не знаємо зараз весь комплекс питань, яким Зеленський пов'язаний з Єрмаком, але очевидно, що серед причин і таємні перемовини з представниками РФ в Омані, і "всеосяжне перемир'я", і Вагнергейт, і захист Абрамовіча від санкцій Заходу, і захист Коломойського та списання його боргів й інші спірні рішення. Тому така монополізація влади в руках угруповання Єрмака-Татарова не має нічого спільного з державними інтересами.

6. Володимир Зеленський усю владу у державі замкнув на одну кнопку – кнопку виклику Єрмака. Це дозволяє економити час для доповідей, спокійно приймати голлівудських акторів та робити ранкову зарядку, але це – велика небезпека для держави. Великий потік війни, економіки, політики, державотворення заганяється у вузьку щілину у дверях та у кишенях Єрмака і Татарова та їхнього  оточення. І не Єрмак тут проблема. Небезпечною проблемою стає відсутність розуміння у президента Зеленського, що він делегував повноваження, які йому надали виборці, людині, повноваження якої не прописані у Конституції, і яка не має права усім цим одноосібно займатись.

Нагадаємо, два роки тому Зеленський звільнив начальника розвідки за вимогу розслідувати провал відкладеної Єрмаком операції із захоплення "вагнерівців"Що відбувається? Відповідь тут:

Союз «Єрмак–Зеленський» і три хвилі очищення від корпоративних психопатів – футурологічний прогноз

Наші інтереси: 

Розбираємося у ситуації, чому раптом звільнили генпрокурора та голову СБУ. Чому Зеленський все замкнув на Єрмака?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Якщо на вершинах олімпу в основному психопати, то чому вони в основному фарисеї? Може у них найбільша концентрація психопатів?

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

«В результаті у Рузвельта залишився тільки один друг – Гопкінс. Він був готовий боротися за президента і, якщо вірити Вільяму Дугласу, майбутньому верховному судді, ставив палки в колеса кожному конкуренту, що претендував на сферу його впливу» (Річард Хітнер у книзі «Консильєрі. Лідер у тіні») – це зі статті Гаррі Гопкінс і Франклін Рузвельт – історія психопатичного союзу (+аудіо).

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Якщо на вершинах олімпу в основному психопати, то чому вони в основному фарисеї? Може у них найбільша концентрація психопатів?

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Найвища концентрація психопатів у московитів (андрофагів) і послідовників Єзекиїла – пророка надтварин. Столицею перших є Москва, а других – Нью-Йорк. 

Володимир Самотий wrote: Якщо на вершинах олімпу в основному психопати, то чому вони в основному фарисеї? Може у них найбільша концентрація психопатів?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!