Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
154

Як зробити АНСДП успішним цивілізаційним проектом

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Навіщо потрібна партія, адже це ж саме можна робити іншими організаційними формами? По-перше, з партією цікавіше, особливо з такою як АНСДП :)

170722-haybude.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Попередні статті: 

АНСДП – це вже успіх

Сама концепція АНСДП вже є неабияким інтелектуальним успіхом, адже вона поєднує ідеї шляхетної духовної громади, національної солідарності і природовідповідної соціальної організації.

Аріянська ідея основується на тому, що Бог-Творець – добрий і святий, відтак ми живемо у досконалому Всесвіті, доброзичливому щодо людини. Для досягнення щастя треба лише застосувати технологію піднесення у простір позитивних подій. Важливо, що ця технологія нам уже відома і, понад те, випробувана особисто спільнотою «Народного Оглядача». Потрібна лише воля, щоб її повноцінно застосувати, і трохи часу.   

Ідея національного солідаризму відкриває простір для синергетичної взаємодії всіх соціальних груп українського суспільства – людей розумової і фізичної праці, творців і виконавців, багатих і бідних, жителів міст і сіл, в Україні і в діаспорі.  

Ідея демосів по-новому актуалізує арійську традицію самоврядування, яка охоплює трипільські міста-держави, копне право і козацьку республіку.

– Навіщо потрібна партія? Адже це ж саме можна робити іншими організаційними формами.

По-перше, з партією цікавіше, особливо з такою як АНСДП :)

По-друге, антураж політичної організації дисциплінує і мобілізує.

По-третє, включає підсвідомість у практичну діяльність. Не секрет, що творення постіндустріальної цивілізації зазвичай сприймається як щось далеке і абстрактне. Не зрозуміло, за що братися. Натомість партія – це конкретна справа, яку треба просто взяти і зробити.

– То як зробити АНСДП успішним проектом?

Все, що робиться з власної волі

Згідно з арійським вольовим імперативом, «Все, що робиться з власної волі, – добро». Тобто діяти треба так, щоб досягнення мети залежало лише від нас і нашої волі. Тому робимо тільки те, що розуміємо, і тільки те, що контролюємо. Рухаємось малими кроками, але широким фронтом.

Щоб не зустрічати опору соціального середовища, піднімаємось у Простір волі – згідно з настановою Ісуса Хреста «Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться». У просторі позитивних подій ВСІ чинники працюють на нашу користь і сприяють нашому розвитку.

– Що заважає піднесенню у Простір волі?

Багато всього – див. Друзі і вороги Царства божого. Проте є дві головні перешкоди, які називаються «тривога» і «заздрість».

Тривога

«Тривога» – це коли переймаємося тим, чого нема: подіями минулого (яке вже не зміниш) і подіями майбутнього, якого ніхто не знає.

Щодо минулого, то треба з вдячністю сприймати все, що з нами відбулося. Врешті-решт, все могло бути набагато гірше.

Мислення має бути позитивним. Коли песимісти кажуть, що стакан наполовину порожній, а оптимісти – що він наполовину повний, то арійці вдячні Творцеві за те, що у нашому Всесвіті взагалі є стакани.

Що стосується майбутнього, то тут важливо відділити те, що залежить від нашої волі, і те, що від неї не залежить.

Якщо якісь події від нас не залежать, то перейматися ними безглуздо, адже з цього нема жодної практичної користі. Ми ж не переймаємося тим, що на небі зірки, а земля тверда.

Якщо ж є події, які від нас залежать, то просто треба докласти максимум зусиль для їх здійснення. Якщо зробимо все, що можемо, то у нас точно не буде підстав для переживань – незалежно від досягнутого чи не досягнутого результату.

Заздрість

«Заздрість» – це коли відчуваємо негативні емоції від того, що у нас гірше, а у когось краще. Звісно, все це дуже суб’єктивно: можна знайти масу людей, які заздрять одне одному, хоча б тому, що «на сусідньому полі трава зеленіша». Є люди, які заздрять навіть калікам і жебракам.

До того ж заздрість – це абсолютна непродуктивна емоція, адже від заздрості ще ніхто не став ні багатшим, ні здоровішим. Заздрячи іншим, ми визнаємо власну неповноцінність.

За великим рахунком, заздрість – це форма безумства, адже завжди може знайтися хтось, у кого «більше» або «краще». Так, мільярдер може страждати від того, що у когось два мільярди.

Звільнення від паразитичних програм

«Тривожність» і «заздрість» – це паразитичні програми, які треба вичистити з нашої інформаційної системи. Найкраще це зробити за допомогою Ельфійських форм Живого Слова.

– А що як АНСДП не вдасться? Саме це й викликає тривогу.

Вона не має жодних раціональних підстав. Тривалий і успішний шлях розвитку спільноти «Народний Оглядач» надає впевненості в успіху всього нашого проекту. Це відбудеться навіть швидше, ніж ми сподіваємось.      

Раціональне мислення і розумова дисципліна – це шлях до волі, а воля веде до щастя.

Хай Буде!   

Наші інтереси: 

Розробляємо методологію успіху. 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Доповню: ...і за те, що в стакани є що налити.

Цитата:
Мислення має бути позитивним. Коли песимісти кажуть, що стакан наполовину порожній, а оптимісти – що він наполовину повний, то арійці вдячні Творцеві за те, що у нашому Всесвіті взагалі є стакани.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Болгари, які вважають себе найбільш песимістичним народом Європи, кажуть, що "стакан наполовину зруйнований". Про це якось розповів болгарський політолог Іван Крастєв.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Щодо нашої спільноти також можна застосувати "принцип наповненої склянки": оптимісти скажуть, що ми достатньо успішні, песимісти - що ми могли б досягнути набагато більше.

Арійці скажуть: Слава Богу, що ми знайшли один одного і маємо можливість діяти. Робімо все, що в наших силах, і тоді наша Перемога - це лише питання часу.

Все, що робиться з власної волі, - добро!