Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Я особисто підтримав президента Петра Порошенко

Як один з членів групи підтримки Петра Олексійовича в Telegram, я відгукнувся на його прохання поділитися в коментарі, чому мені важливо зберегти нинішній курс України, які конкретно здобутки для мене цінні і чому я бажаю йому перемогу 21 квітня…


Друже Петре Олексійовичу!

ТИ – перший з українських політиків, хто відійшов від усталеної схеми поведінки на виборах і зробив ставку на «самостійних», тому побудував свою виборчу кампанію не на обіцянках, а на своїх здобутках – армія, мова, церква, безвіз, стратегічний союз зі США, нові заводи, прозорість держзакупівель, скорочення корупції, торгівля з Євросоюзом тощо.

Це була ризикована стратегія, але вона давала можливість сформувати стійке ядро, спроможне будувати нову Державу і переконати решту електорату. ТЕБЕ, наш Президент,  підтримали 16% виборців. Це «самостійні», а також ті «довірливі», яких вони переконали.

ТИ – перший з українських політиків, хто чітко і однозначно проголосив курс України на самостійний розвиток, входження в сім’ю європейських держав, членство в НАТО. І не тільки проголосив, але і багато практичного зробив для реалізації цього курсу!

ТВОЯ чітка націоналістична і патріотична позиція викликала спротив всіх політичних сил лівацької і промосковської орієнтації, що бажають залишити Україну в сфері впливу Кремля, в сфері лівацької ідеології, а також в зоні панування олігархів та їх прислужників, що грабують Україну! На жаль, до цих сил примкнули і «націоналісти», для яких вузько партійні інтереси стали важливіші за національні!

ТВОЯ перемога 21 квітня для мене дуже важлива, оскільки ти є гарантом збереження курсу України в Європу і НАТО; гарантом підвищення нашого добробуту; гарантом перемоги над російським агресором; гарантом побудови Вільної Української Держави!

Бажаю ТОБІ перемоги, Петре Олексійовичу, і підношу молитву до Господа за ТВОЮ перемогу!

Слава Україні!

З повагою, Володимир Федько.

м. Київ, 12.04.2019 р.


Наші інтереси: 

Розумний президент - Українець, Націоналіст і Патріот!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи