Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ви - фейк-ньюз і розповсюджуєте дезінформацію, – Порошенко до російських журналістів

Спецтема:

Президент України Петро Порошенко відмовився говорити з російськими журналістами в кулуарах 73-ї Генасамблеї ООН.

Відео короткого діалогу журналіста телеканалу "Росія" і Президента України виклало на свій YouTube-канал агентство ТАСС.

На відео російський журналіст запитує у Порошенка, чи вдалося досягти якої-небудь домовленості щодо місії миротворців на Донбасі.

Президент України відсунув від себе мікрофон і відповів: “Жодних інтерв'ю російському телебаченню. Тому що ви - фейк-ньюз і розповсюджуєте дезінформацію".

 

Як повідомляв Укрінформ, 25 вересня в Нью-Йорку урочисто відкрилися загальні дебати високого рівня 73-ї сесії Генасамблеї ООН за участю глав держав і урядів. Українську делегацію на Генасамблеї очолює Президент України Петро Порошенко. Глава держави планує завершити візит в США 27 вересня.

 

Наші інтереси: 

Вказав на місце. Розмовляти з брехуном - це давати йому привід для нової брехні. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ще б трішки попридушував в Україні москальськомовні ЗМІ до його переобрання то ціни б йому не було))

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

МОЛОДЕЦЬ !

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ще б трішки попридушував в Україні москальськомовні ЗМІ до його переобрання то ціни б йому не було))

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Друже Альберте, поцікався історією "самвидаву" і слуханням закордонних радіопередач в СРСР 1960-1970-х років. Заборони потрібні, але розумні!

Російськомовний обиватель все одно буде вишукувати своє...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!