Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Все навпаки: у штаті Міссурі служба таксі відмовляється возити вакцинованих і пасажирів у масках

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Власник таксомоторної компанії Yo Transportation Чарлі Буллінгтон заявив, що його транспортна служба не перевозитиме таких пасажирів. 

21080901.jpg

Фото: AP /Marcio Jose Sanchez

"Ми не допускаємо використання будь-яких масок у наших транспортних засобах. По-друге, ми виступаємо проти вакцин і не хочемо, щоб у нашому автомобілі були люди, які вакцинувалися", – цитує Буллінгтона The Hill.

Yo Transportation працює в округах Франклін, Джефферсон, Лінкольн, Монтгомері, Сент-Чарльз, Сент-Луїс та Уоррен. Бізнес працює 16 років.

"Я розумію, що Міссурі – один із трьох штатів з найнижчим рівнем вакцинації, тому я пишаюся всіма людьми Міссурі, що виступають проти цього", – сказав Буллінгтон в інтерв'ю KMOV.

Згідно з даними лікарні Беккера, станом на 6 серпня штат Міссурі посів 39 місце серед штатів за кількістю повністю вакцинованого населення. За даними Університету Джона Гопкінса, повністю вакциновані – близько 42% населення штату.

Буллінгтон сказав, що обидві політики є "протоколами безпеки" і не є дискримінаційними. Він сказав, що проблема з масками у тому, що він не бачив облич клієнтів.

Він також стверджував, що знає людей, на яких негативно вплинула вакцинація проти COVID-19.

До речі, ми раніше повідомляли, що два центри масової вакцинації в штатах Північна Кароліна і Колорадо закрили після побічних ефектів, які відчули люди. А скільки ми ще не знаємо, бо ж "погані" новини вакцинації нам не повідомляють! Ми багато чого не знаємо, тому що світові мейнстримні медіа займаються пропагандою вакцинації й не висвітлюють ВСІ випадки протидії ковідобезумству. 

Також ми раніше повідомляли, що приватна американська школа в Маямі офіційно застерегла свій персонал ПРОТИ вакцинації від ковіду

Наші інтереси: 

Власник бізнесу продемонстрував все з точністю до навпаки, щоб показати абсурд і неприпустимість ситуації, коли від тебе вимагають носити маску повсюди й бути вакцинованим від респіраторного захворювання, щоб користуватися публічними сервісами.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Цікаво, а як людину перевірити, чи вакцинована вона? Якщо ти вакцинований, мусиш на першу ж вимогу пред'являти паспорт чи сертифікат щеплення. Але людина може його не пред'являти, якщо це не вимагається - до такої людини жодних претензій.
Останнім часом довелося скористатися послугами таксі, а також пристати на пропозицію доброї людини підвезти - слава Творцю, є такі люди. Отож, водій таксі мені й слова не сказав за маску, а водій, що мене просто підвіз, відкрито заявив, що не вірить у ковід. Це було так дивно!

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Олена Каганець.

Бувають різні водії.

Зображення користувача Микола Стригунов.

Є лише бажання власника компанії щодо ковід-вакцинованих. А, механізму перевірки, чи вакцинована людина. чи ні, поки що нема.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!