Бізнес об’єднується за відставку Данила Гетманцева. Головна причина – його руйнівні для української економіки ініціативи. Окрім того, Гетманцев – прихильник марксистського підходу в економіці. А це недопустимо, оскільки він очолює Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податків та митної політики. Так, звичайно, не лише Гетманцев відповідальний за всі лиха, а ціла команда Комітету. Але він як керівник мав би регулювати роботу Комітету і відсіювати шкідливі ініціативи.
Саме тому український бізнес об’єднався заради майбутнього України. Бізнес ініціював відставку Гетманцева. Під листом до Президента України підписалося понад 10 000 підприємців з усієї країни. Зробити це було досить легко, оскільки бізнесмени виступають на підтримку України та хочуть побудувати в Україні краще майбутнє. Проте на заваді економічному розвитку зараз стоїть Гетманцев і його команда. А це – неприпустимо, враховуючи те, що через війну закрилося близько 50% всіх бізнесів в Україні.
Як стало зрозуміло, що у Гетманцева соціалістичний підхід в економіці? У 2019 році Данило Гетманцев написав книгу «Очерки философии налогов». Саме з цієї книги стає зрозуміло, що бачення Гетмацева базується на радянських поняттях розвитку економіки. До того ж нещодавно Гетманцева призначили секретарем новоствореної Нацради з відновлення України. Ця Рада буде займатися розподілом коштів, які дадуть Україні партнери. І легко уявити, що буде з цими грошима, якщо ними буде керувати Гетманцев.
Окрім того, в Україні є 1 млн чиновників. Дмитро Дубілет, коли працював в уряді, намагався порахувати точну кількість чиновників по всій країні й не зміг. Кількість чиновників треба зменшувати, бо на їхні зарплати беруть гроші з бюджету. А як наповнюють бюджет? З податків, які беруть з українців та українського бізнесу. Саме тому треба зменшити кількість чиновників. 60 000 чиновників – це оптимальна кількість людей, які зможуть ефективно керувати країною. Для України зараз актуальнішим було б утримувати 1 млн військових, а не чиновників.
Через українських чиновників було під загрозою підписання ленд-лізу від США, бо сенатори розуміють, що значна частина коштів піде на виплати чиновникам. А ленд-ліз зараз є надзвичайно важливим для нашої перемоги.
У відео:
00:47 - Податкова просить бізнес в регіонах відкликати підписи за звільнення Гетманцева
03:18 - Бізнесмени виступають проти ідей Гетманцева
05:59 - В Офісі Президента думають, що звільнення Гетманцева "замовили"
07:34 - Книга Гетманцева
10:55 - Скільки чиновників в Україні?
13:18 - Чому не голосували за ленд-ліз
20:10 - Як бізнес платить податки під час війни
21:22 - Макроекономіка зараз
27:46 - Чиновники не вірять у податки на зарплату
33:57 - Скільки ВВП має йти на армію
38:17 - Що таке економічна свобода
39:16 - Чому існують черги на кордонах
47:16 - Скільки чиновників має бути в Україні
54:24 - Цифровізація економіки
Розуміти, що ця війна є історичним моментом для перетворення України. Ліквідувати непотрібну армію чиновників також є елементом цього перетворення.
Коментарі
Керівництво української митниці під час війни зробило собі захмарні зарплати. Зарплата керівників української митниці зросла удвічі. Відтак тепер вони отримують майже по сто тисяч гривень на місяць. https://www.youtube.com/watch?v=EX9ua7Ex2AQ В той час підприємці, які сплачують податки на утримання цих митників, зазнають збитків або взагалі закриваються. Чому чиновникам міністерств, які на початку війни абсолютно ні на що не впливали і абсолютно нічого не робили, платили зарплати? Вони сиділи на Закарпатті, а жінки - за кордоном, нічого не робили, а зарплата їм капала. І не мінімалка, а десятки тисяч! І, якби не указ президента повернутися на робочі місця до 25 квітня, сиділи по закарпаттям і далі.
Тут хлопці проаналізували діяльність Гетманцева. Це точно корпоративний психопат – некомпетентний, нахабний, пихатий до українців і улесливий до начальства.
Все, що робиться з власної волі, – добро!