Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Верховна Рада звільнила від оподаткування низку важливих для ЗСУ та власників зброї товарів

Верховна Рада України звільнила від мита та інших податків імпорт БПЛА, тепловізорів, прицілів та низку інших товарів, що використовуються Силами оборони України.

23020802.jpg

Ілюстративне фото

Про це повідомляє Верховної Ради України, яка ухвалила законопроєкти №8360/ 8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення БПЛА, тепловізорів, прицільних засобів, приладів нічного бачення та рацій, пише zbroya.info.

Тепер безпілотники, коліматори, приціли нічного бачення, тепловізори, прилади нічного бачення та монокуляри звільняються від ПДВ та мита. В цілому – 331. Важливий законопроект, який дуже полегшить роботу волонтерів“, – написав у соцмережах нардеп Олексій Гончаренко.

Народний депутат Ярослав Железняк заявив, що узгоджений законопроєкт розробляли у співпраці з волонтерськими організаціями. За його словами, зняли всі бюрократичні обмеження для імпорту цих важливих для нашої оборони товарів.

Нагадаємо, що в рамках проєкту «Армія дронів» Україна вже законтрактувала майже 1600 безпілотників для Сил оборони.

«Завдяки проєкту «Армія дронів» в рамках платформи UNITED24 ми забезпечуємо наших військових найкращими «пташками» та стимулюємо розвиток українських виробників БПЛА. За 7 місяців проєкту за запитом військових вже законтрактовано майже 1600 дронів на 3,3 млрд грн», – наголосив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Наші інтереси: 

До законодавців почало нарешті доходити, що у нас повномасштабна війна за існування України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи