Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Верховна Рада заборонила вирубку лісу в Карпатах

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Закон вдосконалює заходи щодо охорони ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільного вирубування як з підприємницькими, так і з оздоровчими цілями.

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону)". Відповідний законопроект №0873 підтримав 301 народний депутат при мінімально необхідних 226-ти, повідомляє Укрінформ.

Закон загалом вносить зміни до законів «Про природно-заповідний фонд України» та «Про мораторій на проведення суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону».

Цими змінами, зокрема, забороняється проведення рубок головного користування в господарській зоні національних природних парків, у заказниках, проведення суцільних рубок головного користування ялицево-букових лісів на стрімких схилах Карпатського регіону; визначається зміст термінів «ялицево-букові деревостани», «суцільні рубки», «рубки формування та оздоровлення лісів».

Верховна Рада у квітні 2018 року ухвалила в першому читанні проект закону «Про внесення змін до деяких законів (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону)». У минулому скликанні Раді цей законопроект був під номером 6749.

Наші інтереси: 

Ліси - це не тільки легені Землі, але й запобіжник повеням та іншим природним катаклізмам. Тож берегти ліси Карпат означає не порушувати баланс в природі.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.

Колись люди мали лісові ділянки у власному користуванні. Як вони провадили вирубку для будівництва, опалювання, продаж, тощо? Не думаю, що валився ліс підряд гектарами...
У Західній Україні ліси вирубувалися совітами масово у зв'язку з діяльністю ОУН-УПА. Сьогодні ця тенденція в організації планових вирубувань незмінно продовжується...

Si vis pacem, para bellum