Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В Україні з 1 січня зросла мінімальна зарплата до 6 тисяч гривень

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Відповідно зростатиме розмір єдиного соціального внеску та інші збори, що рахуються від мінімальної зарплати. Завдяки підвищенню "мінімалки" також зросте розмір мінімальної пенсії за віком (від 2,1 тисячі гривень до 2,4 тисячі гривень). 

 

Підвищення мінімальної пенсії охопить тих, кому понад 65 років і чий стаж сягає 30 років для чоловіків і 25 років – для жінок.

З 1 березня запланована також індексація пенсій (на 11%), а з липня будуть доплачувати по 400 грн пенсіонерам віком від 75 до 80 років. 

Пенсіонери віком понад 80 років отримуватимуть доплату 600 грн, а розмір їхньої мінімальної пенсії становитиме 2 600 грн.

Для ФОПів від 1 січня сума ЄСВ виросте до 1320 грн в місяць або 3960 грн за квартал. 

Наші інтереси: 

Знати все, що буде з податками та зборами у новому році. Також розуміти, що навантаження на працедавця буде збільшено, тому що кожному найманому працівнику треба буде платити не менше 6 тисяч гривень, а не 5 тисяч, як було до Нового року.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...