Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 59
  • Переглядів: 62

В Україні вже почали розганяти паніку і знайшли винуватців розповсюдження омікрону

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Український лікар-імунолог Борис Донской вважає, що головною причиною розповсюдження штаму Омікрон є школярі, хоча коронавірус їх взагалі не чіпає. Попри це, школи треба закрити, всіх на дистанцію! 

22011603.jpg

Борис Донской

Як сказав в ексклюзивному інтерв'ю дуже ковідостурбованому сайту OBOZREVATEL лікар-імунолог Борис Донской, однією з головних причин швидкого поширення цього виду інфекції стануть школярі, які займаються очно. Між дітьми Омікрон поширюватиметься блискавично, вважає він.

Говорячи про те, чи слід заборонити очні заняття в школах, Донской зазначив, що виходячи з нинішньої ситуації – ні, але згідно з очікуваннями – так. "Діти в школах простимулюють цей спалах. Тому краще було б працювати на випередження", – сказав лікар. Він також зазначив, що відправивши дітей на дистанційне навчання, можна було б спрацювати на випередження, але під час спалаху це вже не дасть необхідного ефекту.

"Що в такому разі робити? Можна було б зайнятися широким тестуванням на Омікрон, адже наступний спалах буде саме омікронним. При ньому не така вже й висока смертність, але спалах може бути потужним. Щоб його передбачити, треба тримати руку на пульсі", – сказав Донской.

Найголовніше, що треба знати про коронавірус: Профіль смертності від Covid-19 відповідає профілю природної смертності. Це означає, що коронавірус не впливає на природну смертність. Це було відомо з самого початку.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що деякі особливо ковідостурбовані медіа (які, можливо, сидять на грошах, що виділені державою на пропаганду вакцинації) будуть роздмухувати страх і паніку перед новою хвилею "страшного смертоносного вірусу". Але ж відомо, що омікрон є не більше, ніж звичайна застуда. Тести на виявлення омікрону, як радить лікар, є безглуздими, тому що нічого не визначають.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Щербина.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Володимир Щербина 16 Січень, 2022 - 20:14

Смертність від "Омікрону" менша за смертність від звичайного грипу. Якщо ще точніше, то на сьогодні, 16 січня 2022 року, у світі зафіксовано лише одну смерть пацієнта, у котрого був "Омікрон". При тому не ясно, від чого саме він помер. Від яких "супутніх захворювань".

Творю, отже існую.

Зображення користувача Олег Тонюк.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Олег Тонюк 16 Січень, 2022 - 20:22

Я гадаю, що "Омікрон" ─ це лише новий бренд старої назви. Ребрендинг :)))
До речі, віруси не мають штамів. Поняття штам відноситься лише до бактерій.