Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В США звернули увагу на звʼязки звинуваченого у розкраданні коштів "Приватбанку" Коломойського з Зеленським

6 серпня Міністерство юстиції США офіційно звинуватило Коломойського в розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку. Коломойський є одним із найбагатших людей України та має зв’язки з президентом України Володимиром Зеленським. Він зіграв певну роль у подіях, які призвели до процесу імпічменту президента  США Дональда Трампа минулого року.

19071803.jpg

Фото: UNIAN, GETTY IMAGES

Американське видання The Washington Post надрукувало статтю, в якій назвало олігарха Ігоря Коломойського партнером і союзником президента України Володимира Зеленського, повідомляє Ділова Столиця.

"Коломойського розглядають як союзника Зеленського, який до обрання був актором, знявшись у комедійному шоу, що виходило в ефір у мережі Коломойського. Обрання Зеленського вважалося благом для Коломойського, особливо, після того, як новий президент поставив особистого адвоката Коломойського на чолі своєї адміністрації", – пише видання про Андрія Богдана, який був керівником Офісу Зеленського.

"Дехто у США підозрював про зв’язки Зеленського з магнатом та вважав, що це суперечить обіцянкам Зеленського щодо боротьби з корупцією та реформ", — пише газета.

Попри те, що Зеленський публічно не підтримує повернення контролю над "ПриватБанком" олігарху і врешті решт звільнив Богдана з посади, Коломойському було достатньо комфортно з нинішнім керівництвом України, щоб він повернувся із самовигнання у Тель-Авіві і знову облаштувався в Києві, де підтримує зв’язки з членами президентської адміністрації.

 Коломойський давно фігурує у кримінальному розслідуванні прокуратури США в Клівленді за можливе відмивання грошей. У рамках цієї справи ФБР у вівторок здійснило обшуки в офісі групи Optima Management Group в центрі Клівленда, а також в офісі Optima в будівлі Південно-Східного фінансового центру в Майамі.

 Нагадаємо, 4 серпня ФБР провела обшук в офісі компанії Optima, що належить  Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову і може бути причетною до відмивання виведених грошей ПриватБанку

Коломойський та його партнери з компанії Optima Management є найбільшими гравцями на місцевому ринку офісної нерухомості. За даними видання Miami Herald, на скупку тутешніх активів Optima витратила близько $250 млн. Партнери Коломойського з інвестицій в США — це Мордехай Корф (Мотті) та Урі Лейбер, вихідці з єврейської громади штату Флорида.

6 серпня стало відомо, що міністерство юстиції США звинуватило Коломойського у розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку, а також у використанні величезної кількості компаній для відмивання цих грошей у Сполучених Штатах.

У справі також фігурує партнер Коломойського і колишній співвласник ПриватБанку Геннадій Боголюбов. Зазначається, що понад рік федеральні агенти відстежували мільйони доларів, які були відправлені в США від компаній, що належать Коломойському та Боголюбову, для купівлі обʼєктів нерухомості, в тому числі чотирьох хмарочосів у центрі Клівленда (штат Огайо), в період приблизно з 2008 року та наступних пʼяти років.

Міністерство юстиції США вимагає конфіскації двох обʼєктів комерційної нерухомості, які, за його даними, були придбані на кошти, незаконно привласнені у ПриватБанку.

Наші інтереси: 

Розуміти, що США таки дотиснуть Зеленського і змусять його працювати на інтереси України, яка для США зараз дуже важлива в геополітичному розкладі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Цікаво, чи повернуть ці гроші народу України? Бо саме з українського бюджету були компенсовані владникам ПриватБанку їхні вкрадені вклади. А може, ці гроші стануть власністю уряду США, як гроші, відібрані в біглого прем'єр-міністра України?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Цікаво, чи повернуть ці гроші народу України? Бо саме з українського бюджету були компенсовані владникам ПриватБанку їхні вкрадені вклади. А може, ці гроші стануть власністю уряду США, як гроші, відібрані в біглого прем'єр-міністра України?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

нарід,який обрав блазня президентом, не вартий вкрадених грошей.краще передати вкрадені у україни та мордору гроші уряду США для зовнішнього керування україною на період створення аріянської церкви та власної "голови" .радію

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Цитата : "Наші інтереси : Розуміти, що США таки дотиснуть Зеленського і змусять його працювати на інтереси України, яка для США зараз дуже важлива в геополітичному розкладі".

А це підтверджує, що є логічна тяглість між телефонною розмовою Трамп+Зе і розслідуванням темних справ Коломойського.

Трамп радив Зеленському поцікавитися зрадницькою поведінкою та зв'язками НЕ кандидата-суперника Байдена, а підозрілого політика, чиї дії шкодять обом нашим країнам. І чим далі, тим чіткіше складається пазол...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !