Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Уряд підвищив зарплати бюджетникам на 20%

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Оклади бюджетників збільшуються через підвищення мінімальної зарплати до 6000 грн. Водночас прожитковий мінімум, який встановлений з січня по червень включно, не змінився в порівнянні з груднем 2020 року і становить 2189 грн.

Відповідна постанова схвалена на сьогоднішньому засіданні уряду.

Зокрема, зарплати вчителів зростуть майже на 20% вже у січні. 

«Уряд виділив цього року на зарплати нашим вчителям майже 100 млрд грн. Тому сьогоднішнє рішення абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами», — зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Крім підвищення зарплат учителів, уряд також заклав кошти для підвищення виплат медикам на 30% цього року. 
Також цьогоріч відбудеться індексація пенсій, закладені кошти для додаткових виплат пенсіонерам старшим за 75 років. Збільшуються виплати по інвалідності, виплати на дітей, позбавлених батьківського піклування, виплати чорнобильцям.

Це рішення уряду вже викликало у мережі критику тих, хто наповнює державний бюджет своїми податками. Наприклад, відзначається, що в приватному секторі економіки зарплати на 20% ПРОСТО ТАК не підіймають, якщо прибутки не виросли. 

Наші інтереси: 

Розуміти, що буде пришвидшення інфляції й ріст цін. Штучне підняття зарплат без росту ВВП та економічного зростання в країні має сумнівні наслідки.  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Читай: рабам підвищили оплату "за вірність системі"... звісно 3D Матриці... яка намагається в такий спосіб реанімувати своє існування...

Зображення користувача Люба Покотило.

дуже наївно думати, що уряд почав турбуватися про добробут українців і розпочав з підвищення зарплат. Завдання уряду в першу чергу "запустити" економіку, надати можливість бізнесу: малому та середньому, працювати. Це приводить до підвищення заррплати, а не директиви зверху. Звичайно, уряд має бюджет і може бюджетникам підняти зарплати, якщо на це є кошти. Але починати з другого кроку, не зробивши перший, говорить лише про некомпетентрість і не розуміння завдань уряду та як працює країною. Тому, цей крок - це лише "заспокоїти" частину населення, щоб не було "голодних бунтів". Саме "голодні бунти" тобто протести не дають змоги "деребанити" бюджет, люди більше контролюють роботу уряду і таким чином уряд знаходиться в скрутному становищі і тоді змушений працювати для народу та бути обережним при не корисних для країни видатків...