Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українці зможуть вільно їздити до ЄС тільки з COVID-вакцинацією – Зеленський

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що після початку вакцинації режим в'їзду для іноземців в Україну має бути дзеркальний тим умовам, які ставитимуть для в'їзду українців інші країни.

Вільні подорожі українців до ЄС стануть можливими лише за наявності вакцинації від COVID-19, заявив Володимир Зеленський у коментарі журналістам під час форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

«Я впевнений, що Європа не надасть можливості – з тієї інформації з моїх спілкувань з лідерами європейськими. Європа не надасть точно, я впевнений, якщо в тебе немає вакцинування, подорожувати чи заробітчанам», –сказав Зеленський.

При цьому він додав, що не впевнений у тому, що COVID-паспорт буде запроваджений у всіх країнах світу, але вважає, що «це допоможе».

Зеленський переконаний, що після початку вакцинації режим в'їзду для іноземців в Україну має бути дзеркальний тим умовам, які ставитимуть для в'їзду українців інші країни.

«Моє розуміння просте: ми повинні мати дзеркальні відносини, паритетні, чесні відносини з країнами, особливо нашими сусідами – з країнами ЄС. Якщо вони будуть пускати з якимось штампом чи паспортом, підтвердженням вакцинування, ми повинні робити те ж саме, ми повинні мати дзеркальні відносини», – зазначив Зеленський.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вже повідомляв, що українцям будуть робити запис про вакцинацію від коронавірусу в електронній системі охорони здоров’я України. Отримати COVID-паспорт українці зможуть у свого сімейного лікаря. Про це він розповів під час онлайн-дискусії “Вакцинація. Корупція. COVID-19”, повідомляє Діло.

Нагадаємо, Microsoft, Oracle та інші компанії розпочали розробку цифрового паспорта вакцинації, в якому підтверджується наявність щеплення від коронавірусу

Наші інтереси: 

Розуміти, що "нова нормальність" вже близько. Забудьте про подорожі в ЄС.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Ця "нова нормальність", яку нам нав'язує хазарська мафія через своїх агентів впливу, схожа на німецький "аусвайс" під час німецької фашистської окупації в 1941-1944 роках або "совєтский паспорт" під час російської більшовицької окупації до 1991 року. Людям варто пам'ятати, що ми це вже проходили. Просто зараз відбувається інша війна, яка не схожа на жодну попередню. Для України цивілізаційна війна проти імперської путінської РФ співпала зі світовою війною Глибинної держави, за якою стоїть хазарська мафія, проти людства. Тепер українцям пропонують новий аусвайс епохи клоуна Зеленського в обмін на прищеплення від "корони" (читай: відмови від свого божественного права вибору нести особисту відповідальність за своє біологічне життя). Відтепер життя тих, хто буде вакцинований, стане подібним до життя кіборгів, тобто повністю під контролем Темних...

Зображення користувача Ія Подолянка.

Зеленський взяв на себе функцыъ найвидатнышого спецыалыста медицини повырусах вакцинах Це ненормально.

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Ненормальним є те, що совковий клоун обраний президентом Великої держави, та ще й під час війни. Це лише вказує на існування і значний вплив на політику постколоніального синдрому ідіотизму нації. Це тривалий процес, але зовнішні події прискорюють прозрівання нації.

Зображення користувача Микола Стригунов.

Справа в тому, що наразі українська нація відсутня. Є лише український етнос, безголовий та закріпачений. Бо, голова його, наразі, відсутня.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!