x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 50 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x2)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 110 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 113 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x2)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 114 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x14)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 139 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 145 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 146 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x18)
x
Зображення користувача Валерій Швець.
Валерій Швець
  • Відвідувань: 65
  • Переглядів: 69

Українці як частина європейського суперетносу – формула крові

Категорія:

Стосунки між різними народами можуть бути такими ж драматичними, як і між окремими людьми. Коли мова йде про людей, то ми схильні своїм родичам поступатись частіше, ніж чужим людям, прощати їм більше, ніж стороннім людям, більше слідкувати за своїми словами й діями, щоб ненароком не зашкодити їм. Те саме стосується і відносин між народами. Тут фактор спорідненості надзвичайно важливий.

25041101.jpg

Карта Чорного моря

У радянські часи словосполучення «братні народи» стало політичною конструкцією, що її політична влада Радянського союзу застосовувала стосовно будь-якого народу світу, підтримка якого у даний момент відповідала її інтересам. Братніми вважались і всі народи Радянського союзу, які в різні часи стали об'єктами агресії російського народу, і були долучені до його імперії. Так «особливо» братніми вважались український і російський народи, за що український народ заплатив десятками мільйонів жертв.

Для підсилення впливу Радянського союзу на слов'яномовні народи Європи активно використовувалося і словосполучення «братні слов'янські народи». При цьому, само собою вважалось зрозумілим, що російський народ є слов'янським. Причому на підсвідомому рівні вважалось, що слов'янські народи об'єднує не лише мова, а і щось дуже важливе на генетичному рівні.

Чи можна сформулювати якійсь об'єктивний критерій, що визначав би, які народи можна вважати братніми відповідно до їхньої генетичної природи, а які ні? Чи всі народи, що розмовляють слов'янськими мовами є генетично спорідненими? Яку сукупність людей можна вважати одним народом, і які сукупності людей можна називати лише братніми народами? В якому сенсі можна говорити про спорідненість народів? Наскільки спорідненими є всі європейські народи? 

Ця стаття є спробою відповісти на ці запитання.

Перш за все сформулюємо критерій, що визначав би приналежність певної людської спільноти до одного народу. Уявимо собі людську спільноту, що компактно проживає на певній території. Як визначити, що ця спільнота утворює один народ, а не є сукупністю декількох різних народів. 

Для цього слід обрати якусь характеристику великих спільнот людей, що несе у собі об’єктивну інформацію про її генетику. Такою ідеальною характеристикою є структура ДНК – молекули, що міститься у кожній клітині людського організму у її ядрі, і в якій закладена вся інформація про людину і навіть про її предків. 

Але такі дослідження на сьогодні через їхню складність, досить високу ціну і недостатню їхню кількість носять епізодичний характер. Значно простішою генетичною характеристикою великих спільнот людей, хоча і не такою вичерпною, є частоти, з якими зустрічаються серед них різні групи крові, сукупність яких ми називатимемо формулою крові.

Припустимо, що ми використовуємо саме цю генетичну характеристику великих людських спільнот. Розділимо уявною лінією територію проживання народу на дві приблизно однакові за чисельністю людей частини. Порівняємо формули крові у цих частинах. Якщо вони збігаються або дуже близькі, то це вагомий аргумент на користь того, що це однин народ. 

Для того, щоб переконатись, що цей збіг не випадковий, таку уявну лінію слід проводити знову і знову в різних напрямках. При цьому кожного разу порівнюватимемо формули крові по обидва боки від цієї лінії. Якщо кожного разу вони збігатимутся або мало відрізнятимутся, то ми дійсно маємо справу з одним народом.

Чи є на сьогодні приклади, коли за одностайною думкою всього світу один великий народ був би розділеним на дві приблизно однакові за чисельністю людей частини, які вже довгий час існують як окремі держави? Такий народ є. Це – Корея. Для Південної і Північної Корей відомі їхні формули крові. З'ясовується, що різниця між ними хоча і є, але невелика. 

Як використати цю обставину, щоб стверджувати або заперечувати, що будь-які два інші народи світу насправді є одним народом? Для цього потрібно порівняти їх формули крові. Якщо ця різниця така ж або менша, як для двох Корей, то цілком можна припустити, що мова йде про один народ. Якщо ж ці частоти відрізняються більше, то такі народи можна вважати різними. 

Але ж безпосередньо порівнювати можна лише дійсні числа. Це фундамент сучасної математики. А у нас чотири групи крові. З урахування резус-фактора, який може бути позитивним і негативним, це вже вісім груп крові. Тобто формула крові населення кожної країни характеризується вісімкою чисел. Як бути?

Вихід тут доволі простий. Частоту, з якою зустрічається дана групи крові, слід розглядати як координату точки. Вісім частот – вісім координат. Отже населенню кожної країни можна поставити у відповідність точку восьмивимірного простору. 

Якщо нас цікавить питання наскільки близькі або далекі між собою два народи, то достатньо обчислити відстань між двома точками цього простору, що відповідають даним народам. Відстань – це завжди одне дійсне число. Далі ми порівнюємо цю відстань з відстанню між точками, що відповідають двом Кореям. Якщо ця відстань менша, то мова йде про один народ. Якщо ж ця відстань більша, то мова йде про різні народи. 

Тобто, якщо за одиницю відстані взяти відстань між двома Кореями, то, якщо відстань між двома країнами менша за 1, мова йде про один народ, якщо більша, то про різні. Нижче наведена таблиця з відстанями між Україною і іншими країнами світу.

Таблиця 1

 

Українці і братні народи

0.26 –

1


North Macedonia, Bosnia and Gerzegovina, Croatia, Serbia, Austria, Slovenia, Poland, Romania, Finland, Bulgaria, Turkey, Slovakia, Czech Republic, Sweden, Israel, Jordan, Belarus, Latvia, Hungary, Albania, Georgia, Moldova, Liechtenstein, Lithuania, Germany, Luxemburg



 



Українці і споріднені народи



1

– 1.45



Denmark, Switzerland, Cyprus, Estonia, Greece, Australia, Spain, United States (white), Belgium, South Africa (white), Brazil, France, Lebanon, Azerbaijan, Norway, New Zealand, Netherlands, Netherlands, Portugal, Canada



 



Українці та інші народи світу



1.45 – 2.45



Italy, Russia, United Kingdom, Alheria, Japan, Malta, Armenia, Iran, Kazakhstan, Egypt, Morocco, Uzbekistan, Tunisia, Syria, Ethiopia, Libya, Fiji, Iraq, South Korea, Bhutan, Cuba, Nepal, Malaysia, Mauritius, Dominican Republic,



2.45 – 3.45



Mauritania, Iceland, Papua New Guinea, Cambodia, Yemen, Sudan, Hong Kong, Macao, Ireland, North Korea, Argentina, Kenya, Indonesia, United Arab Emirates, Taiwan, China, Costa Rica, Saudi Arabia, Burkina Faso, Cameroon, Jamaica, Pakistan, Singapore, Bolivia, Bangladesh, Mongolia, Sri Lanka, India, Uganda, Guinea, Philippines, Myanmar, Ivory Coast,  Nigeria, Vietnam, Bahrain, Namibia,



3.45 – 6.56



Somalia, Chile, Paraguay, Colombia, Laos, Honduras, Ghana, Venezuela, Mexico, Gabon, Thailand,  Congo, El Salvador, Nicaragua, Zimbabwe, Peru, Ecuador


Серед європейських країн лише народи трьох країн не є для українців братніми або спорідненими народами. Це Італія, Московія і Велика Британія.

Що об'єднує ці три країни? Вони довгий час були імперіями, що контролювали величезну кількість народів світу, а Московія і досі є такою імперією. 

Візьмемо Італію. Сотні років туди неперервним потоком йшли раби з у сіх куточків колосальної імперії, Середземне море для імперії було внутрішнім морем. Згодом ці раби стали італійцями і суттєво вплинули на початковий цілком європейський генотип метрополії. 

Британська імперія досягла ще більших розмірів. За поетичним висловом сучасників сонце ніколи не заходило над цією імперією. Рабів до цієї імперії у значних кількостях ніхто і ніколи не завозив, але Британські острови завжди були привабливими для проживання вихідців з усіх її колоній. Це також суттєво змінило генетику населення метрополії. 

Ще у більшій мірі сказане стосується Московії. Там тепер взагалі не зрозуміло, у якому сенсі слід застосовувати назву росіянин. Якщо подивитись на таблицю 3, то у населення Московії взагалі немає братніх народів на європейському континенті. Тобто населення Московії є унікальним на цьому континенті. 

У той же час для італійців і британців більшість народів Європи є або братніми, або спорідненими.

Населення решти європейських країн є для українців або братніми, або спорідненими народами. На що тут слід звернути особливу увагу. Думаю,  на той факт, що для українців є братніми народами такі германські народи як австрійці, шведи, німці, населення Ліхтенштейну та Люксембургу. Австрійці для українців є навіть дещо ближчими за формулою крові, ніж поляки. 

Українські історики і етнографи традиційно відстоюють точку зору щодо московитів, що вони є переважно угрофінами. Як ми бачимо з таблиці 1, і угорці, і фіни є братніми нам народами, а не московитам. 

Єдиний прибалтійський народ, споріднений з московитами, це естонці (споріднений, а не братній). Це означає, що і угорці, і фіни є типовими європейськими народами, спорідненими з німцями, і братніми українцям. 

Угорське плем'я, яке у давні часи прийшло з берегів Волги на береги Дунаю і підкорило собі частину місцевого населення, накинувши йому свою мову, не вплинуло суттєво на його генетику, очевидно через свою малочисельність. Схоже, що щось подібне відбулось і на землях Фінляндії та Албанії.

Братніми нам народами є і румуни з молдаванами. А це як? Думаю, що і тут пояснення просте. У свій час, просуваючись на Схід Європи, Римська імперія опанувала землі сучасних румунів і молдаван. Далі Дністра імперія на Схід не пішла. Згодом мова метрополії стала і мовою місцевого населення.

Але як серед братніх українцям народів опинились турки, грузини, йорданці? Тут я пропоную таке пояснення. Зверніть увагу на те, що братніми нам народами є всі народи, території яких мають вихід на узбережжя Чорного моря,  українці, болгари, румуни, молдавани, турки, грузини. 

Всі вони розмовляють різними, інколи дуже різними, мовами. Близькість їхньої формул крові означає спільність їхнього походження. Велика ж несхожість їхніх мов свідчить про те, що вони розійшлись у різні боки від Чорного моря дуже давно. 

Це швидше за все сталося ще у ті давні часи (6 тисяч років до Нової ери), коли Чорне море перестало було прісноводним озером із значно меншою площею водної поверхні, ніж тепер. Тоді вся мілководна нині частина Чорного моря  а це переважно його північна частина – територіальні води України і Румунії  була вкрита густою сіткою дельт таких великих європейських річок як Дунай, Дністер, Бог, Дніпро, Дон. 

Саме на цій благодатній території і виникли ідеальні умови для проживання первісних мисливців, рибалок і збирачів дарів природи. На цій землі з величезною, як на ті часи, густиною населення на невеликій території і сформувалась формула крові майбутніх європейців. 

Коли води Середземного моря прорвались у басейн Чорного моря-озера, ці народи змушені були розійтись у різні боки, рятуючись від потопу, і знайти собі інші засоби для існування на землях з абсолютно іншими природними умовами. Цими засобами стали скотарство і землеробство.

На мій погляд, сенсацією є той факт, що братнім нам народом виявились євреї. У них цілком європейська формула крові. Тут виникає два можливих пояснення. Перше: євреї тисячі років жили у розсіянні переважно серед різних європейських народів. Не зважаючи на свій ізоляціонізм – цього вимагає від них їхня релігія  вони за цей час неминуче мали по крові розчинитись у навколишньому європейському оточенні. Друге: євреї теж колись жили на берегах прісноводного Чорного моря-озера і не відрізнялись від інших аборигенів формулою крові. 

Після великого потопу вони опинились у степах північного Кавказу – майбутня Хазарія. Євреями їх зробив іудаїзм, занесений у Хазарію проповідниками, що прийшли невідомо звідки. До речі, не все населення Хазарії сповідувало іудаїзм.

Цікавим фактом є і спорідненість українців з білим населенням Сполучених штатів Америки і Канади та Південної Африки. Попри значну еміграцію українців до перших двох країн, основним фактором спорідненості, з нашої точки зору, є близькість українців за формулою крові до німців, а вже через них із населенням зазначених країн.

Таблиця 2

 

Німці і братні народи

0.18 –

1


Denmark, Liechtenstein, Switzerland, United States, France, Sweden, Spain, Netherlands, Portugal, Belgium, Lithuania, Canada, Italy, Serbia, Brazil, Cyprus, Bosnia and Gerzegovina, Norway, Malta, Georgia, Greece, Austria, Lebanon, Australia, New Zealand, Slovenia,  Ukraine, South Africa (white), Luxemburg



 



Німці і споріднені народи



1 – 1.46



Albania, United Kingdom, Turkey, Bulgaria, Croatia, North Macedonia, Romania, Poland, Jordan, Belarus, Israel, Morocco, Czech Republic, Finland, Slovakia, Latvia,


 

Серед братніх народів для німців  не лише близькі їм територіально народи Європи, але і населення далеких заморських країн, в колонізації яких німці прийняли активну участь. Це такі країни: Сполучені штати Америки (біла частина населення), Канада, Бразилія, Австралія, Нова Зеландія, Південна Африка (біла частина населення).

Німці виявились значно дальшими від населення Московії (відстань 1.76), ніж від українців, але значно ближчими до Великої Британії та Італії.

Цікаво, що попри традиційну політичну близькість Сполучених штатів і Великої Британії, за формулою крові біле населення Сполучених штатів значно ближче до Німеччини, ніж до Великої Британії. Це стосується й інших колишніх колоній Великої Британії. 

Надто пізно німці консолідувались з окремих німецьких князівств у централізовану потужну державу. Світ за межами Європи до цього моменту вже був поділеній між іншими європейськими країнами. І німцям, які масово заселяли колишні Британські колонії, довелось вивчати англійську мову. Їхня доля тут схожа на долю українських емігрантів. Німці не створили в жодній країні поселення потужної і політично активної діаспори. Американці німецького походження слухняно воювали проти своєї історичної батьківщини на полях Першої і Другої світових війн.

Таблиця 3

 

Московити і братні народи

0.79 – 1

 

Ethiopia, Alheria, Tunisia


 



Московити і споріднені народи



1

1.45



Albania, Jordan, Iran, South Africa (white), Belarus, Australia, Latvia, Estonia, Israel, Greece, Georgia, Poland, Mauritius, Lithuania, Fiji, Bhutan, North Macedonia, Azerbaijan, Libya, Moldova, Dominican Republic, Kazakhstan


 

Щодо московитів можна додати наступне. Дивовижним, на перший погляд, є приналежність ефіопів, алжирців і тунісців до братніх московитам народів, адже важко собі уявити які-небуть контакти цих народів у давнину. 

Наше пояснення таке. Якби у нас була детальна інформація про формули крові окремих народів, що входять до складу Московії, то, швидше за все, жодний з них не є братнім щодо народів Північної Африки. Але використані нами дані щодо населення Московії є результатом усереднення формул крові сотень народів, що входять до складу Московії. Результат такого усереднення може бути далеким від формули крові будь-якого з цих народів і мати у значній мірі випадковий характер. 

Отже, випадковий збіг формули крові населення Московії і деяких народів Північної Африки свідчить, що населення Московії є вкрай етнічно неоднорідним і не має провідного етносу. Тому термін руський на сьогодні не має етнічного забарвлення, а свідчить лише про громадянство людини. 

Ще одна цікава обставина. Відстань Московії від Китаю за формулою крові становить 1.81, у той час як для України 2.73. Тобто населення Московії суттєво ближче за формулою крові до Китаю, ніж Україна.

Всі народи, які щодо українців ми позначили як братні, відповідно до нашого означення одного народу, є одним народом. Чому ж ми вжили до них термін братні? Тому що, не дивлячись на кровну спорідненість, вони тисячі років рухались своїм окремими шляхами. Часто вони належать до різних релігійних конфесій, мають суттєво різні мови і, як наслідок, різну ментальність. 

То що, можна забути про термін один народ стосовно українців і якихось інших народів Європи? Думаю, що ні. Якщо серед братніх за формулою крові щодо українців народів виділити народи, що розмовляють близькими мовами і мають подібний менталітет  тобто взяти такі країни, як Україна, Північна Македонія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Сербія, Словенія, Польща, Болгарія, Словаччина, Чехія, Білорусь  то народи цих країн цілком можна назвати одним народом. 

Чи вже існує у світі давня назва цього народу? Так, існує. І цією назвою є слов`яни. Московія, через її пістрявий етнічний склад , очевидно не належить до цього слов'янського народу, хоча її населення і розмовляє переважно слов'янською мовою.

Чи в межах цього єдиного слов'янського народу є якійсь етнос, особливо близький українцям? Так, є. Це поляки, з якими у нас спільна багатосотлітня історія приналежності до однієї держави – Речі Посполитої (Справа Загальна).

А чи можна говорити про всіх європейців як про один народ? Давайте українців і братні їм європейські народи вважати одним народом, так само, як німців і братні їм народи. Оскільки українці і німці за формулою крові є одним народом, то майже всіх європейців можна вважати одним народом. 

Приналежними до цього суперетносу є також турки і грузини. За межами цього супернароду залишаються лише ірландці і московити.

Трагедія цього супернароду полягає в тому, що дві найкривавіші війни, які знало людство, Перша і Друга світові війни відбувались переважно на території Європи і нанесли колосальні людські і матеріальні втрати саме європейським народам.

Третя світова війна також набирає оберти саме на території Європи. Поки що це переважно російсько-українська війна. Колосальна консолідація зусиль більшості європейських країн відбувається на користь України, що є частиною єдиного європейського суперетносу, проти Московії, яка не має прямого стосунку до Європи у генетичному сенсі. 

Перемога України у цій війні – це перемога об'єднаної Європи. Ця перемога має офіційно засвідчити приналежність українців до цього суперетносу і відкрити шляхи його подальшої консолідації з метою економічного, мілітарного і духовного зростання його могутності у світі вже за участі України, як його невід'ємної складової.

Українцям слід ставитись до всіх європейських народів як до своїх братів, навіть якщо хтось з них тимчасово веде себе не по-братські. Проте особливу увагу слід приділити нашим дружнім стосункам з двома європейськими народами – німцями і поляками. 

Ми повинні пам'ятати, що на світанку нашої державності, у 1918 році, Німеччина була єдиною країною в світі, що підтримала нашу незалежність. Ми повинні пам'ятати, що в тридцяті роки минулого сторіччя Німеччина виявилась єдиною країною у світі, що засудила геноцид українського народу у 1932-1933 роках. 

Ми також повинні пам'ятати, що у 1920-му поляки першими у світі збройно стали поруч з нами у боротьбі з більшовиками, і наші об'єднані війська звільняли від більшовиків столицю України Київ, а пізніше, коли більшовики перейшли у контрнаступ, українці поруч з поляками спільно боронили Варшаву і вщент розбили червону армію. На поляків взагалі слід дивитись як на ту частину українців, що своїм успішним прикладом показує іншим українцям правильний шлях у майбутнє.

А як дивитись на московитів? Може це не вони тричі влаштовували нам геноцид, що забрав життя 15.5 млн українців. Можливо, це не вони фізично нищили нашу інтелігенцію, виселяли до Сибіру наших селян, забирали у них землю, наповнювали концтабори мільйонами українців? Може це банда мерзотників типу Леніна, Сталіна, Троцького і іже з ними все це робила? 

Події останньої російсько-української війни слід розглядати як акт чергового геноциду українського народу, що користується масовою підтримкою населення Московії. Це і є відповідь на запитання про першопричину нашої національної трагедії, що триває вже понад сто років. Раз і назавжди ми повинні вирішити для себе доленосне питання  цивілізаційні шляхи України і Московії кардинально різні. Ми не є братами по крові, і у нас різні уявлення про моральні цінності. Наш шлях у Європу і назавжди геть від Москви.
 

Припис:
Вихідні дані для розрахунків взяті з: https://en.wikipedia.org/wiki/Blood_type_distribution_by_country
Для України і Московії ці дані були уточнені. З довоєнного населення України ми відкинули 20% московитів, що за статистикою проживали в Україні до початку війни, а з населення Московії відповідну кількість у 20% українців. Для розрахунків використовувалась комп`ютерна програма Scilab.

Наші інтереси: 

Науково обґрунтована стаття для розуміння, хто є хто. Які народи близькі до нас, які – далекі. Ще й таке додаткове підтвердження, що наша нація і московити – різні та далекі (хоча кацапи усіма силами своєї пропаганди та переписаної ними історії продовжують заявляти про "адін нарот").

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи