Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна вироблятиме озброєння та техніку з шістьма країнами НАТО

Категорія:

Світ:

Україна інтегрується в оборонно-промисловий комплекс НАТО. Україна уклала угоди з Польщею, Чехією, Францією, Данією та ще кількома неназваними країнами.

 

22111903.jpg

Ремонт самохідних артилерійських установок DANA на підприємстві STV GROUP. Чехія. Фото: stvgroup.cz

Укроборонпром домовився щонайменше з шістьма країнами-членами НАТО про спільне виробництво важкого озброєння та військової техніки, йдеться у пресрелізі українського державного концерну. Для спільного виробництва планується використовувати наявні потужності та новостворені потужності у безпечних місцях, пише Мілітарний.

"Ми створюємо спільні оборонні підприємства, будуємо лінії виробництва боєприпасів замкнутого циклу, спільно виробляємо броньовану техніку й реактивні системи залпового вогню та спільно розробляємо нові високотехнологічні зразки озброєння", – розповіли деталі у ДК "Укроборонпром".

Однією з останніх укладених угод була угода з Чехією, нагадує Мілітарний.

Державний концерн "Укроборонпром" і Міжурядова агенція оборонної співпраці при Міністерстві оборони Чеської Республіки домовились про створення спільного оборонного кластера.

Це відбулося згідно з досягнутими домовленостями між Президентом України Володимиром Зеленським та чеським Прем’єр-міністром Петром Фіалою.

Так, угода передбачає:

  •     1) виробництво військової техніки;
  •     2) збільшення обсягів виготовлення боєприпасів різних калібрів;
  •     3) розбудову сервісних хабів з обслуговування та ремонту озброєння та техніки;
  •     4) співпрацю у сфері високих технологій, зокрема, створення спільних науково-дослідних центрів. Для реалізації цих планів ми залучатимемо як провідні українські та чеські оборонні підприємства, так і міжнародних фінансових донорів.

Загалом для прискореного розвитку наявних міжнародних оборонних проектів та появи нових "Укроборонпром" та Міністерство закордонних справ України домовилися про подальшу координацію дій.

Це має допомогти залучити більше іноземних партнерів до зміцнення оборонно-промислового комплексу України. України, яка є форпостом оборони для усього західного світу.

Наші інтереси: 

Нарешті Україна буде сама виробляти зброю, а не просити її у всього світу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи