• Переглядів: 0

Україна вперше виграла молодіжний чемпіонат світу з футболу

Категорія:

Світ:

Збірна України з футболу серед команд віком до 20 років перемогла Південну Корею з рахунком 3:1. Фінал чемпіонату світу з футболу команд віком до 20 років (U-20) відбувся на міському стадіоні польського міста Лодзь.

Вперше в історії молодіжна команда України стала чемпіоном світу, пише BBC.News

Гол на 34-й хвилині забив Владислав Супряга. Форвард "Динамо" також відправив м'яч у ворота суперника на початку другого тайму (на 52-й хвилині).

На 89-й хвилині гол корейцям забив Георгій Цітаішвілі.

На шляху до першого в історії фіналу українці здобули п'ять перемог і одну нічию. В груповому турнірі вони перемогли збірні США і Катару та зіграли 1:1 з нігерійцями.

У плей-оф українці по черзі виграли у збірних Панами, Колумбії та Італії.

Збірну України очолює один з найвідоміших українських дитячо-юнацьких тренерів Олександр Петраков.

Олександр Петраков. Photo: Reuters

Українські футболісти вигравали юнацький мундіаль в 1977 році у складі збірної СРСР.

В тієї команди було відразу дев'ятеро українських гравців. Капітаном тієї команди був Андрій Баль із "Карпат", а найкращим гравцем турніру став київський динамівець Володимир Безсонов.