Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна стала найпривабливішою для інвесторів серед країн Європи, Близького Сходу та Африки

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Менеджери інвестиційних фондів визнали Україну найбільш цікавою для вкладень в економіку. Про це повідомило видання Institutional Investor.  

Україна є однією з найбільш привабливих країн для потенційних інвестицій серед менеджерів фондів, що інвестують в країни Європи, Близького Сходу та Африки.

"32% опитаних інвесторів розглядають Україну як першу країну для поїздки з метою вивчення потенційних угод, 26% мають намір спершу відвідати Румунію, 25% - Нігерію і 24% - Кенію", - свідчать дані опитування.

Згідно з опитуванням, найбільшу цікавість до України виявляють інвестори з Росії та країн СНД.

У повідомленні також зазначається, що найбільш привабливим інвестиційним напрямком в Україні є сільськогосподарський сектор.

"Українські агрокомпанії показали, що можуть впоратися з економічними викликами та політичними ризиками", - цитує видання керуючого інвестиційним портфелем Union Investment Сергія Дергачова.

Загалом було опитано 214 керуючих фондами в 154 компаніях світу щодо того, яка країна значиться першою в їхньому списку для відвідування в найближчі 12 місяців, з метою вивчення потенційних інвестицій.

Наші інтереси: 

Українські агрокомпанії показали, що можуть впоратися з економічними викликами та політичними ризиками.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи