Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Україна співпрацюватиме з Huawei в питаннях кібербезпеки: меморандум з союзником Росії і ворогом США

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України підписала меморандум з компанією "Хуавей Україна" щодо співпраці у сферах кібербезпеки, кіберзахисту і телекомунікацій.

"Ми готові тісно співпрацювати з компанією "Хуавей" для забезпечення і підвищення кіберзахисту і кібербезпеки в Україні. Переконаний, що наша взаємодія зміцнить обороноздатність держави перед кіберзагрозами", - зазначив голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь, передає Інтерфакс-Україна.

На думку підписантів, меморандум також відкриває нові можливості для реалізації спільних наукових проектів, навчання і підвищення кваліфікації кадрів у сферах кібербезпеки, кіберзахисту й телекомунікацій.

"Ми впевнені, що через взаємодію держави та приватного сектора можна побудувати ефективну систему кіберзахисту в Україні", - зазначив директор "Хуавей Україна" Ма Ці.

Huawei заснована в 1987 році, є одним із провідних світових постачальників інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв.

В Україні компанія Huawei провадить діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності "Хуавей Україна" охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров'я, захист довкілля, розвиток.

Нагадаємо, Прокуратура США звинуватила китайську компанію Huawei у промисловому шпигунстві та шахрайстві, а держсекретар США Майк Помпео звинуватив Huawei у брехні про зв'язки з урядом Китаю. Невже Україна відвертається від США і міняє свого надійного союзника на Китай? Невже Україна сама і добровільно йде у лапи ворогу?

Як може Україна співпрацювати з китайським Huawei у сфері кібербезпеки, якщо саму Huawei запідозрили у шпигунстві?

Наші інтереси: 

Розуміти, що керівництво України йде на свідоме чи несвідоме знищення інформаційної безпеки України. Бити на сполох! Нагадаю, що у жовтні 2018 року чиновники Уряду Сполучених Штатів Америки звинуватили компанію в шпигунстві для Пекіна. США закликали союзні країни відмовитися від телекомунікаційного обладнання Huawei. Розуміти, що Україна ставить під ризик свої стосунки зі США. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

якщо вам некомфортно - ви дорослий і знаєте правду

Зображення користувача Володимир Самотий.

На кібербезпеці можна ставити хрест

ВС