"Ми готові тісно співпрацювати з компанією "Хуавей" для забезпечення і підвищення кіберзахисту і кібербезпеки в Україні. Переконаний, що наша взаємодія зміцнить обороноздатність держави перед кіберзагрозами", - зазначив голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь, передає Інтерфакс-Україна.
На думку підписантів, меморандум також відкриває нові можливості для реалізації спільних наукових проектів, навчання і підвищення кваліфікації кадрів у сферах кібербезпеки, кіберзахисту й телекомунікацій.
"Ми впевнені, що через взаємодію держави та приватного сектора можна побудувати ефективну систему кіберзахисту в Україні", - зазначив директор "Хуавей Україна" Ма Ці.
Huawei заснована в 1987 році, є одним із провідних світових постачальників інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв.
В Україні компанія Huawei провадить діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності "Хуавей Україна" охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров'я, захист довкілля, розвиток.
Нагадаємо, Прокуратура США звинуватила китайську компанію Huawei у промисловому шпигунстві та шахрайстві, а держсекретар США Майк Помпео звинуватив Huawei у брехні про зв'язки з урядом Китаю. Невже Україна відвертається від США і міняє свого надійного союзника на Китай? Невже Україна сама і добровільно йде у лапи ворогу?
Як може Україна співпрацювати з китайським Huawei у сфері кібербезпеки, якщо саму Huawei запідозрили у шпигунстві?
Розуміти, що керівництво України йде на свідоме чи несвідоме знищення інформаційної безпеки України. Бити на сполох! Нагадаю, що у жовтні 2018 року чиновники Уряду Сполучених Штатів Америки звинуватили компанію в шпигунстві для Пекіна. США закликали союзні країни відмовитися від телекомунікаційного обладнання Huawei. Розуміти, що Україна ставить під ризик свої стосунки зі США.
якщо вам некомфортно - ви дорослий і знаєте правду
Коментарі
якщо вам некомфортно - ви дорослий і знаєте правду
На кібербезпеці можна ставити хрест