Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Україна проведе перепис населення разом із компанією Apple

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Делегація представників компанії на чолі з Марком Ленноном та команда Міністерства цифрової трансформації за підтримки Володимира Зеленського домовилися про спільні проекти та ініціативи.

Про це радісно повідомив на своєму телеграм каналі міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Корпорація надасть нам підтримку у розробці та визначенні пріоритетних проектів, спрямованих на скорочення паперових транзакцій, економію часу персоналу та покращення досвіду роботи громадян та державних службовців.

Міністр Федоров вважає це важливим кроком не лише для цифровізації в Україні, а й для визнання здобутків України у всьому світі. (Яких саме здобутків, не уточнюється).

Отже, згідно з Меморандумом Україна співпрацюватимемо з Apple щодо:

• планованого перепису населення 2022–2023;
• проектів, пов'язаних із переходом у режим paperless;
• розвитку програми Дія для платформи iOS;
• ініціативи з цифрової грамотності;
• залучення цифрових технологій у галузі охорони здоров'я.

"Також створюємо робочі групи щодо реалізації наших спільних ініціатив. Ми вдячні компанії Apple за можливість впровадження найкращих світових рішень. Все для того, щоб досягти нашої головної мети – перетворити державу на зручний та ефективний сервіс, якому хочеться довіряти", – написав міністр.

Урядовий портал продублював його повідомлення українською мовою і додав, що сказав Президент України Володимир Зеленський. А сказав він ось що: «Для нас є одним з головних пріоритетів діджиталізувати усі державні сервіси, роботу органів державної влади». (Почули щось нове?)

Крім того, у повідомленні Урядового порталу зазначається, що Apple співпрацюватиме з Мінветеранів – допомагатиме в цифровізації та аудиту ветеранів, ведення електронних записів про стан здоровʼя ветеранів поточними напрацюваннями щодо збору та обробки інформації з гаджетів від компанії Apple, а також впровадженням телемедицини для ветеранів із віддалених куточків країни.

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що цифровізація – це добре, але в міру. Якщо йдеться про залучення цифрових технологій у галузі охорони здоров'я, то потрібно розібратися, ЩО вони мають на увазі. Також цікаво, скільки коштів піде на цей проект з державного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи