Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

"Україна не самотня": Великобританія передасть ВМСУ бойові кораблі з Королівського флоту

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Представники двох країн, за даними Військово-морських сил України, підписали Меморандум про реалізацію проектів морського партнерства, в рамках якого Лондон також допоможе в будівництві військово-морських баз на Азовському і Чорному морях.

21062201.jpg

Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

Україна очікує на передачу від Великобританії двох кораблів типу "Сендаун", які зараз знаходяться в складі Королівських ВМС, пише Фокус. Судна будуть передані після проведення ревізії, ремонту, модернізації, додаткового оснащення і відповідної підготовки особового складу ВМС ЗС України.

За словами військових, 21 червня в Одесі відбулося підписання між Україною і Великобританією Меморандуму про реалізацію проектів морського партнерства.

Підписантами офіційного документа виступили заступник голови Міноборони України Олександр Миронюк і Міністр з питань оборонних закупівель Великобританії Джеремі Квін.

В рамках співпраці вісім ракетних катерів будуть побудовані відповідно до вимог ВМСУ, перші два з яких будуть побудовані безпосередньо в Великобританії, а інші планується побудувати вже на території нашої країни.

Документом передбачена допомога Великобританії в створенні військово-морських баз на Азовському і Чорному морях, а під час урочистого заходу відбулася зустріч командувача ВМСУ Олексія Неіжпапи з першим морським лордом Тоні Радакіном, які обговорили подальшу співпрацю країн і ситуацію в Азовсько-Чорноморському регіоні.

"Присутність кораблів НАТО в Чорному морі додають стабільності та є сигналом, що Україна не самотня і наші партнери, в тому числі Великобританія, підтримують Україну", — заявив командувач ВМСУ.

Наші інтереси: 

Військово-морська співпраця з Великобританією.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи