Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна купляє понад 1,9 млн доз китайської вакцини від Covid-19. Новини коронабєсія

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Одна доза вакцини коштує 504 гривень, але щеплення буде безкоштовним. Договір про постачання вакцини підписано з українською компанією "Лекхім", яка є представником китайської компанії Sinovac Biotech в Україні. Китайську вакцину вже закупила Туреччина.

20123102.jpg

50 млн доз цієї вакцини вирішила закупити Туреччина. 30 грудня перші 3 млн доз прибули в аеропорт Анкари

«Підписали перший контракт на постачання вакцини – вже не меморандум, а контракт більш як на 1,9 мільйона доз. Це китайська вакцина, яка пройшла випробування і в Індонезії, і в Бразилії, і в Туреччині», – йдеться на сайті Офісу Президента.

Володимир Зеленський звернувся до представників влади на місцях з проханням, щоб вони проводили інформаційну кампанію та роз’яснення серед людей про безпечність вакцинації проти коронавірусу. 

Він сказав, що українська влада закуповує якісну та перевірену вакцину, яка довела свою ефективність.

 Перша партія вакцини Sinovac Biotech для України буде поставлена протягом 30 днів після офіційної реєстрації в Китаї, або одним із компетентних органів Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Швейцарської Конфедерації, Японії, Австралії, Канади, Ізраїлю, Індії, Мексики, Бразилії, або за централізованою процедурою компетентним органом Європейського Союзу.

Як повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час прес-брифінгу 31 грудня, китайський виробник вакцини має 7 січня оприлюднити результати клінічних досліджень у Бразилії. Передбачено, що вакцина повинна мати ефективність щонайменше 70%. Переговори з виробником тривали з вересня 2020 року, передає Інтерфакс.

Нагадаємо, що менше половини українців згодні вакцинуватися від коронавірусу.

Наші інтереси: 

Розуміти, що їм не можна вірити. Один каже, що вакцина довела свою ефективність і пройшла випробування в Індонезії, Бразилії й Туреччині. Інший каже, що виробник вакцини має тільки 7 січня оприлюднити результати клінічних досліджень у Бразилії. А загалом ми ж знаємо, що вакцинація проти ковіду, як і проти грипу, не тільки безглузда, а й шкідлива!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Валерій Зміївський.

ключова фраза: "новини коронабєсія"... породжена Кабалою у 2020 році... і ми маємо це нейтралізувати відсутнітю страху перед цим вірусом...
Важливо розуміти, що здоровим (духовно і фізично) людям вакцина взагалі не потрібна! Бо вакцина - це біологічний контроллер, інструмент впливу і тотального контролю за людиною, яку хтось (ми вже знаємо, хто) може дистанційно просто (м'яко кажучи) "виключити"... (читай: вбити).