Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Україна і Білорусь запустять судноплавний туристичний маршрут

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Готовність судна до виходу в рейс планується на кінець квітня 2020 року. Йде активна робота з організації туристичного маршруту водним транспортом Київ – Мозир – Київ з використанням судна «Світанок», яке належить ДП «Адміністрація річкових портів». 

Про це йдеться у повідомленні Мінінфраструктури.

Проект із відновлення річкового шляху Е-40 вийшов на стадію практичної реалізації, заявив міністр Владислав Криклій після зустрічі з міністром транспорту та комунікацій Республіки Білорусь Олексієм Авраменком, яка відбулась 6 лютого у Мінську. 

Під час двосторонньої зустрічі обговорили українсько-білоруське співробітництво у сфері транспортної інфраструктури та розвитку міжнародних транспортних коридорів Чорне море – Балтійське море, зокрема, відновлення міжнародного водного шляху Е-40 у сполученні Дніпро – Прип’ять.

На 2020 рік українською стороною заплановано розширення зони Річкової інформаційної служби від м. Вишгород до кордону з Республікою Білорусь.

До кінця 2021 року передбачено заходи щодо забезпечення радіозв’язку в діапазоні морської рухомої служби. Окрім цього, йде активна робота з організації туристичного маршруту водним транспортом Київ – Мозир – Київ з використанням судна «Світанок», яке належить ДП «Адміністрація річкових портів». Готовність судна до виходу в рейс планується на кінець квітня 2020 року.

«Ми активно працюємо над розвитком внутрішніх водних шляхів Української держави. Обсяги перевезень річковим транспортом збільшуються. Розроблено та має бути схвалено Верховною Радою проєкт закону про внутрішній водний транспорт, який є одним із ключових не тільки для України, а й для наших міжнародних партнерів. Адже внутрішні річкові водні шляхи України включають річки, визначені Європейською угодою про найважливіші внутрішні водні шляхи міжнародного значення, зокрема, річки Дунай (Р80), Дніпро (Р40), Дністер (Р90). Ми будемо розвивати транзитні перевезення», – підкреслив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури України відзначив, що необхідно розвивати транспортний коридор, який поєднуватиме країни Скандинавії, Балтії, Республіку Білорусь та Україну.

Наші інтереси: 

Початок практичної реалізації новітнього проекту Міжмор'я.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи