Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Женеві туристам даватимуть майже 100 євро на кишенькові витрати

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Видаватися вони будуть у вигляді подарункової карти, якою можна буде оплатити готелі, екскурсії в місті, розрахуватися в ресторанах, кафе, барах і на заходах у всьому місті, але перевести в готівку кошти не вийде. 

20082202.jpg

Женева, Quai du Mont-Blanc © Switzerland Tourism / Christof Schuerpf

 Влада швейцарської Женеви для збільшення потоку туристів на тлі кризи через пандемію буде платити гостям міста по 100 франків (93 євро). Для отримання суми у вигляді подарункової картки туристам необхідно буде виконати низку умов, пише The Independent.

 Аби долучитись до акції, туристи мають зупинитись бодай на дві доби в одному з готелів-партнерів програми – пропозиція діє в 56 місцевих закладах розміщення, зокрема п'ятизіркових Mandarin Oriental Geneve та Four Seasons Hotel des Bergu. Під час реєстрації вони отримають подарункову карту Geneva Gift Card (одну на номер), яка діятиме до 31 грудня 2020 року. Зняти невикористану суму не можна. 

Карткою можна буде розрахуватися і в 66 визначених ресторанах, кафе, барах. Також нею можна буде скористатися для оплати квитків у Музеї далекосхідного мистецтва або в комплексі розваг Genève-Plage.

Українські туристи поки не можуть відвідувати Швейцарію через карантинні обмеження, повʼязані із вʼїздом в країну.

Наші інтереси: 

Приклад, як уряд країни дбає про свій туристичний бізнес.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи