Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 114
  • Переглядів: 117

У східній Німеччині мітингували проти політики федерального уряду і закликали припинити підтримку України

Категорія:

26 вересня у федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія, за даними поліції, у 20 різних місцях зібралося загалом близько 11 тисяч осіб. У місті Нойбранденбург демонстранти, зокрема, вимагали припинити постачання зброї Україні та обмежити ціни на енергоносії.

У Шверіні учасники акції закликали до скасування санкцій проти Росії та до введення в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2". У землі Саксонія-Ангальт в акціях взяло участь близько 3000 осіб. "Тисячі" людей вийшли на вулиці міст землі Тюрингія. У Лейпцигу зібралося близько тисячі демонстрантів, пише Deutsche Welle.

У вересні опозиційна Ліва партія – найменша за представництвом у Бундестазі з усіх політичних сил – закликала німців, починаючи з 5 вересня, виходити щопонеділка на вулиці, щоб під гаслом "Гаряча осінь проти соціального холоду" висловити невдоволення енергетичною та соціальною політикою федерального уряду.

Понеділкові акції протесту проводилися під час занепаду НДР у 1989 році, нагадує видання.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що багаторічний (десятиліттями!) вплив російських агентів впливу зробив свою справу. Подякуйте фрау Меркель.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи