Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Раді заявили, що 10%-го збору на імпорт не буде – психопати задкують, коли відчувають спротив

Світ:

Депутат Верховної Ради Ярослав Железняк, який є заступником голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, заявив, що уряд і Офіс Президента України відмовились від ідеї запровадження 10%-го валютного збору на імпорт.

"Не зважаючи на те, що текст законопроєкту пройшов вже погодження, на реєстрацію у парламенті він не піде. Причина відмови – значний публічний тиск та супротив бізнесу", – заявив депутат у своєму Telegram-каналі, пише Ліга.Фінанси.

Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев у інтерв'ю РБК-Україна заявив, що питання валютного збору викликало жорсткі суперечки всередині влади.
"Автор законопроєкту – Мінфін, але це ідея Нацбанку, підтримана [заступником голови Офісу президента Ростиславом] Шурмою, а Міністерство економіки виступило проти", – розказав він.

Інформація про те, що в Кабінеті міністрів розробляють законопроєкт про запровадження додаткового збору на купівлю іноземної валюти імпортерами, з'явилась на початку серпня.

Нагадаємо, 11 серпня Данило Гетманцев зареєстрував законопроєкт, який передбачає запровадження авансового внеску із податку на прибуток для пунктів обміну валют.

 

 

 

Наші інтереси: 

Психопати у владі реагують на критику і відмовляються від своїх без(д)умних ідей, як тільки відчувають спротив суспільства та бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Сонячно-блакитний – прапор шляхетної нації у Просторі волі

Перехід-III – естафета від США, або Як удосконалити українську націю без опору українців

Кожен, хто став на шлях самовдосконалення, автоматично стає засновником невидимого «віртуального демосу». Для його «матеріалізації» є проста й комфортна стратегія з чотирьох кроків. Вона приносить...

Останні записи