Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У лісових пожежах в Австралії постраждало 500 мільйонів тварин?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

За даними екологів, в пожежах загинули майже 8 тисяч коал, які жили в Новому Південному Уельсі. Регіон, який знаходиться приблизно у 240 милях на північ від Сіднея, є домом для найбільшої популяції австралійських коал – близько 28 тисяч особин.

Про це пише Evening Standard.

За повідомленням ВВС, майже 200 пожеж все ще вирують по всій країні і, хоча найбільше уваги було приділено саме Новому Південному Уельсу, пожежа була у всіх штатах.

Більше 1200 будинків було зруйновано і мільйони гектарів землі випалені. Десятки тисяч будинків в штатах Новий Південний Уельс і Вікторія в даний час не мають електрики.

За минулий тиждень тисячі людей були евакуйовані з прибережних міст.

Також стало відомо, що 4 січня ввечері в Новому Південному Уельсі вибухнула вежа, де були мільйони літрів води, і затопила багато будинків і машин.

Однак для пожежних служб в Новому Південному Уельсі вдалося зібрати понад 20 мільйонів доларів всього за 48 годин. Прем'єр-міністр Скотт Моррісон скликав 3000 осіб з резервних військ на підмогу.

Чи справді в Австралії відбувається катастрофа? Про це у статті Володимира Щербини «Всесвітня кліматична зрада»: як ліві екстремісти паразитують на екології.

Наші інтереси: 

Берегти ліси і тварин.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Фейкове повідомлення про про "загибель майже 500 мільйонів тварин" дала британська газета "Evening Standard", що належить росіянам Олександру Лєбєдєву і Євгену Лєбєдєву.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Генрі Джонс.

Наскільки пам'ятаю. Австралійські природозахисники у себе писали, що в Австралії живе приблизно пів мільярда тварин.
І звісно більша частина живе там де немає пожеж. Частина втікла від пожеж, якась частина, дійсно згоріла.

І відразу для гучного заголовка статей, всі пів мільярда згоріли. Зараз краще, вже починають з'являтися статті де пишуть що згорів вже мільярд тварин.

Зображення користувача Іван Андрійович.

Дякую НО, що інформує про таке, як фейки.