Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У китайських телефонах не буде американських програм – США оголосили ініціативу «Чиста мережа»

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Влада США оголосила ініціативу «Чиста мережа». Згідно з цією програмою, китайські виробники не зможуть проводити попередню інсталяцію розроблених в Америці програм на свої смартфони.

20090702.jpg

держсекретар США Майк Помпео

«Програма «Чиста мережа» це всеохопний підхід президента Трампа до збереження приватних даних наших громадян та чутливої інформації наших компаній від агресивного втручання зловмисників, таких як Комуністична партія Китаю», заявив держсекретар США Майк Помпео.

Загалом, програма містить п‘ять пунктів.

  1. Чисті носії. Згідно з заявою Помпео, китайські компанії не матимуть доступу до телекомунікаційних мереж США, бо такі компанії «становлять загрозу для національної безпеки США і не мають надавати послуги зв‘язку зі Сполученими Штатами».
  2. Чистий магазин. «Усунути програми, що не заслуговують на довіру, з мобільних магазинів додатків».
  3. Чисті програми. «Забезпечити, щоб виробники мобільних телефонів КНР не преінсталювали і не надавали доступ іншим чином для звантаження у своїх мобільних магазинах додатків, що заслуговують на довіру», йдеться в заяві. Зокрема Помпео зазначив, що доброчесні компанії мають «усунути свої додатки з мобільних магазинів Huawei, щоб забезпечити, що вони не вступають у партнерські відносини із порушниками прав людини».
  4. Чисті хмари. Персональні дані, промислова інтелектуальна власність, включаючи дані про дослідження щодо вакцини від COVID-19 не повинні «зберігатись та оброблятись на хмарних системах, до яких мають доступ наші іноземні супротивники, такі як Alibaba, Baidu, Tencent».
  5. Чистий кабель. Забезпечити, що підводні кабелі, що з’єднують США зі світовим інтернетом «не використовуються для масштабного збору даних КНР».

Існуючі санкції вже обмежили доступ компанії Huawei до деяких програм Google, що призвело до падіння продажів телефонів компанії. Тепер подібні обмеження поширюватимуться і на інших китайських виробників.

Більше третини проданих смартфонів у світі виробляються китайськими компаніями Huawei, Xiaomi та Coppo. Їхня популярність базується значною мірою на відносній дешевизні, пише TechCrunch.

Китай різко засудив дії США, назвавши їхні намаганням зберегти гегемонію у сфері високих технологій. Китай роками проводив політику обмеження доступу своїх користувачів до західних програм.

Наші інтереси: 

Адміністрація Трампа демонструє китайцям, що вони більше не будуть красти американські технології та винаходи.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Чистка продовжується - чудова новина !

Тому знову запитую: що нам робити ? Адже більшість смартфонів у світі - китайські.

Чим їх замінити, бо доведеться ! Які пропозиції ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Тут все просто! На часі створення свого смартфону!
Наприклад, так як про це мовиться ТУТ:
"Українська компанія Борщ презентувала усьому світу новий смартфон Borshch X Pro 5"
Борщ X pro 5
П. С. Жарт звичайно, а приємно ))))))

Зірка Вітошинська каже:
Чистка продовжується - чудова новина !
Тому знову запитую: що нам робити ? Адже більшість смартфонів у світі - китайські.
Чим їх замінити, бо доведеться ! Які пропозиції ?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Ой, а я вже тішилася "Борщем"... :)

А серіозніше ?

Нам справді треба знайти вихід !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Микола Стригунов.

Спочатку треба налагодити видобування рідкоземельний металів. Або дуже здешевити (десь на три порядки) виробництво тонкої електроніки, аби вона стала "одноразовою", тобто, насправді дешевою та швидкозамінною. Справа в тому, що шляхом додавання малої кількості рідкоземельних металів до тонкої електроніки, значно подовжується її ресурс. Наразі, рідкоземельні метали виробляються лише в Китаї. І імпорт їх окремо, законом (Китайським) заборонено. Тобто, їх імпортувати можна лише в складі тонкої електроніки. Тому, наразі, більша частина тонкої електроніки і виробляється в Китаї. А здешивити виробництво тонкої електроніки на три порядки цілком можливо (тобто, на сучасному технічному рівні, до того залишилося зробити аж півкрока), але це вже є постідустріальною технологією. І сучасні держави, і сучасні корпорації, цьому дуже й дуже противляться.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Рамес Веселий.

"що заслуговують на довіру", може "що НЕ заслуговують на довіру" ?

Я не меч, я тримаю меч.