Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Гонконгу, попри карантин, поновилися акції протесту

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Карантин у Гонконгу триватиме ще щонайменше до 7 травня, але 26 квітня поновилися антиурядові акції протесту. Щоб не порушувати карантин, протестувальники збираються маленькими групами та дотримуються дистанції.

20042803.jpg

Фото: EPA-EFE/JEROME FAVRE

В одному з торговельних центрів Гонконгу зібралися декілька сотень демонстрантів, щоб висловити протест адміністрації регіону та уряду Китаю. Це перша акція від початку спалаху коронавірусу, повідомляє DW.

Акція проходить попри карантинні обмеження, які включають заборону на масові заходи. Але дозволено збиратися учотирьох. Щоб не порушувати карантин, протестувальники збираються маленькими групами та дотримуються дистанції.

Нагадаємо, в Гонконгу з весни 2019 року тривають протести, що почалися через плани адміністрації ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитами влади Китаю. Відмова місцевої влади від цих планів не призвела до припинення демонстрацій, які часто переростали в насильницьке протистояння з правоохоронцями. За даними організаторів, у деякі дні в акціях брали участь понад мільйон людей.

Наші інтереси: 

Спостереження за подіями в Гонконгу може дати дуже багато чого цікавого.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Щербина.

Гонконг – східноазійська Україна. Або Україна – східноєвропейський Гонконг.

При всій «натягнутості» такого порівняння є одна важлива риса. І там, і там йде відчайдушна цивілізаційна війна – прагнення до постіндустріальної свободи проти ультраіндустріального рабства. Гонгонзьці надихаються нашою Революцією Гідності. Ми маємо вчитись у них «не втомитись від боротьби».

Творю, отже існую.

Зображення користувача Рамес Веселий.

Радіймо, дзузі !

У це набагато масовіше, ніж у нас.

Я не меч, я тримаю меч.