Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 160
  • Переглядів: 177

У Франції на вихідних відбулися масові акції проти обмежувальних заходів через Covid-19. Розгромили два центри вакцинації

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Нові обмежувальні заходи передбачають обов'язкову вакцинацію медичних працівників та медичні перепустки для доступу до більшості громадських місць, включно із супермаркетами, які знаходяться в торгових центрах. Французи звинувачують уряд президента Емманюеля Макрона у порушенні їхніх свобод.

У суботу в протестах взяли участь понад 100 тис. людей. Один із закладів вакцинації на південному сході країни атакували, заливши його водою з пожежних рукавів у ніч проти п'ятниці, наступного дня клініку на південному заході країни частково зруйнували, влаштувавши підпал, повідомляє BBC.News, посилаючись на місцеві ЗМІ. 

На мітингу в Парижі в суботу французька політична діячка Мартін Воннер сказала протестувальникам "взяти в облогу" офіси законодавців, які підтримали обмежувальну політику уряду. В неділю її змусили залишити свою опозиційну групу в парламенті. 

Минулого тижня група вчених, яка консультує уряд Франції, попередила про четверту хвилю в найближчі місяці. Лише трохи більш ніж половина населення отримали першу дозу вакцини та менш як 40% зробили два уколи.

Опитування показують сумніви у населення щодо вакцин. Дослідження Ipsos наприкінці минулого року показало, що лише 40% опитаних людей у Франції мали намір отримати вакцину від Covid-19.

Нагадаємо,  14 липня на вулиці французьких міст вийшли десятки тисяч людей, протестуючи проти обов'язкової вакцинації медичних працівників та планів уряду ввести covid-паспорти.

Наші інтереси: 

Боротися проти обмежень, викривати злочинні дії урядів та брехливих ЗМІ, які сіють страх серед населення вже півтора року, лякаючи нас черговою хвилею коронавірусної інфекції.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

"група вчених, яка консультує уряд Франції, попередила про четверту хвилю в найближчі місяці". Це вже викликає істеричний сміх! Як же ж хитро вигадали: буде п'ята, десята хвиля ковіду! За ваші гроші будуть штами усіх букв грецького алфавіту!

Зображення користувача Сергій Білецький.

2021 рік-переломовий рік Великої Реформації, яку здійснює Церква під проводом каганця