Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Треба легалізувати автоматичну та короткоствольну зброю одразу після війни, – депутат Веніславський

Категорія:

Світ:

Наразі рівень озброєння громадян України, зокрема, автоматичною та трофейною зброєю, яку здобули у бою – дуже високий. Про це в ефірі 24 каналу сказав народний депутат Федір Веніславський і наголосив, що підтримує можливість, щоб українці володіли і автоматичною, і короткоствольною нарізною зброєю.

22042002.jpeg

Трофейна зброя

"Я послідовно виступаю за можливість громадян України мати у власності будь-яку зброю, окрім важкої" – зазначив Веніславський.

Тож він переконаний, що вже після завершення війни буде можливість виступити за легалізацію автоматичної зброї. Можливо, навіть і до закінчення воєнних дій.

"Але вона безумовно має бути облікованою та відстріляною, тобто щоб була можливість її ідентифікувати у випадку вчинення злочинів", – пояснив нардеп.

Відео розмови:

Наші інтереси: 

Давнє питання по легалізацію зброї для українців нарешті має бути вирішено. Якби у Бучі у людей була зброя, чи було б стільки вбитих? На Київщині місцевий житель самостійно ліквідував 12 окупантів і весь екіпаж БТР.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи