Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп віддав 100 тис. доларів зарплати Міністерству нацбезпеки

Міністерство національної безпеки відповідальне за стіну на кордоні між США і Мексикою, зведення якої Трамп активно просуває.

tramp-4.jpg

Фото: Дональд Трамп (flickr.com/gageskidmore)

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп має намір пожертвувати свою річну зарплату в розмірі 400 тис. доларів, різним відомствам. Про це він оголосив 18 березня, передає DW.

Трамп зокрема передає 100 тис. доларів Міністерству національної безпеки - на доказ він опублікував фотографію чека на цю суму.

"Хоча преса не любить писати про це, та мені це й не потрібно, я жертвую свою щорічну президентську зарплату в 400 тис. доларів різним відомствам протягом року. Ці гроші для міністерства внутрішньої безпеки", - написав Трамп у Twitter.

Перед вступом на посаду Трамп оголосив, що не буде отримувати зарплату, переводячи її на благодійні цілі, зокрема, організації, що допомагає людям, які зловживають спиртним.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп наклав вето на рішення Конгресу про блокування режиму надзвичайної ситуації (НС), за допомогою якого він планує отримати кошти на будівництво стіни з Мексикою.

 

Наші інтереси: 

Приклад Великого політика. Якщо поставив ціль - забезпечити її виконання.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Натисни кнопку!

Вічне життя: 7 необхідних компонентів режиму керованої молодості

Творення нової цивілізації – це надзвичайно тривалий процес. Для досягнення в ньому успіху треба жити не просто довго, а дуже довго. Ще десяток років тому вершиною наших мрій у цій справі було...

Останні записи