Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Суд Харкова визнав незаконним перейменування проспекту на честь Жукова

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

"Визнати протиправним та скасувати рішення Харківської міської ради Харківської області 27 сесія 7 скликання від 19 червня 2019 року №1667/19 "Про розгляд електронної петиції", - йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень 

16052201.jpg

Площа Свободи у Харкові – одна з найбільших площ в Європі, а будівля «Держпрому» – один з найвідоміших прикладів конструктивістської архітектури

Харківський окружний адміністративний суд визнав перейменування проспекту Петра Григоренка на честь радянського маршала Георгія Жукова незаконним. Весь судовий збір суд вирішив стягнути з Харківської міськради. Рішення суду оприлюднили 9 вересня.

Українська правда нагадаує, що 19 червня Харківська міськрада повернула проспекту Григоренка ім’я Жукова. Того ж дня із позовом до Харківського окружного адмінсуду звернувся представник нардепа Андрія Білецького, який просив скасувати рішення міськради. Із заявою до поліції після рішення міськради звернувся депутат міської ради Ігор Черняк.

  • У 2016 році в рамках виконання закону про декомунізацію проспект Маршала Жукова у Харкові перейменували на проспект Петра Григоренка.
  • 8 травня 2019 року на сайті Харківської міськради зареєстрували електронні петиції з вимогою повернути проспекту та станції метро ім'я маршала Жукова.
  • Мер Харкова Геннадій Кернес заявив про підтримку петицій і закликав їх підтримати і місцевих жителів.
  • Голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович нагадав, що порушення закону про декомунізацію представником влади карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.
  • 20 червня Нацполіція Харківщини відкрила кримінальне провадження стосовно рішення депутатів Харківської міськради повернути проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова. 

 Нагадаємо, у 2016 році голова Харківської ОДА Ігор Райнін перейменував деякі райони Харкова та станції метро, а також низку топонімів на виконання закону про декомунізацію.

Наші інтереси: 

Закон про декомунізацію в дї!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи