Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Стратегія Європейського Союзу на знищення BREXIT зазнала краху

Стратегія Європейського Союзу на знищення BREXIT базувалася на єдиному імперативі: «Зробити наслідки виходу Британії з ЄС настільки страшними, щоб британці самі відмовилися від своєї суверенної волі, а також знищити будь- яке бажання кого-небудь в ЄС наслідувати британський приклад».

Стратегія ЄС зазнала жорстокого краху. ЄС у перемовинах із Лондоном перейшов до безвольної оборони, що призведе, по-перше, до перемоги Британії у можливих фінальних переговорах, по-друге, до переходу самого Європейського Союзу до стану «напіврозпаду».

І все ж таки, ключовим питанням залишається, чому уряд Об’єднаного Королівства на чолі із Терезою Мей тягнув довгих дев’ять місяців після перемоги на історичному референдумі для того, аби ініціювати статтю 50 Лісабонського Договору?

Невже сподівалися, що у тому хаосі можна було б повернути хід історії у зворотньому напрямку?

Але ж Мей голосувала за збереження Британії в ЄС. Дуже можливо.

Якщо б не ті злощасні дев’ять місяців безглуздої затримки, Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії було б незалежним та вільним вже б більше місяця й історія Європи писалася б по-новому. Зараз ця історія буде писатися лише з 29 березня 2019 року.

Не могло, не може й не буде ніяких «жорстких» або «м’яких» BREXIT. BREXIT може лише бути, або ні. Все інше – це тотальний обман та потішний струс повітря.

А митний союз та спільний ринок – це фундамент проекту під назвою «ЄС». Ось чому єврократи та євробожевільні, як в ЄС, так і в Британії, робили все, щоб залишити Королівство у тих форматах.

Невже цього не знають на Даунінг-Стріт? Знають, чудово знають. Переговори із «проектом ЄС», який, напевно, завершує свою історію, не треба було вести взагалі до моменту після виходу Британії із його складу. Замість того, британці отримали погрози, шантаж та залякування. Це вся сутність ЄС. На додачу ще вимагають заплатити десятки мільярдів за незалежність. А це називається викупом.

Тільки після повного виходу із того божевільного утворення, настав би природній момент розпочинати справедливі переговори. Якщо б взагалі була б тоді в них потреба, не знаючи чи вижив би сам ЄС?

А так - по всій Британії ширяться чутки про те, що після BREXIT у країні зникнуть ліки, що перестануть літати літаки, що зупиняться потяги, що з полиць магазинів зникнуть продукти, що зникне пально. Це робота «Проекту Fear», який також незабаром сконає, як й ті, хто хотів би знищити волю британців.

BREXIT може бути лише BREXIT. Незалежно від того, про що домовиться, або не домовиться уряд Мей, це зараз, як виглядає не має значення. Треба готуватися жити в Європі після «29 березня 2019 року».

В усякому випадку, США на чолі із Дональдом Трампом, як виглядає, це розуміють краще всіх. Тому й однозначно сказали, що США чекають на BREXIT та чекають на вільну та незалежну Велику Британію.

З Мей, або без Мей, це Білий Дім особливо не хвилює. ЄС після 29 березня 2019 року навряд чи виживе. Хто піде після Британії? Це, схоже, вже теж не має особливого значення. Що буде з Європою після Європейського Союзу?

 

Джерело

Наші інтереси: 

США і весь світ вже чекають на BREXIT та на вільну і незалежну Велику Британію.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Європа дожилася до того, що всіма справами в ній, на свою вигоду і на шкоду іншим державам, заправляють Німеччина і Франція.
Німеччина давно стала наложницею Кремля!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Європа дожилася до того, що всіма справами в ній, на свою вигоду і на шкоду іншим державам, заправляють Німеччина і Франція.
Німеччина давно стала наложницею Кремля!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!