Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 437
  • Переглядів: 490

Спростування теорії про агресивні віруси – інтерв'ю з німецьким мікробіологом Штефаном Ланкою (Stefan Lanka)

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Він почав сумніватися в існуванні вірусів з того часу, як у всьому світі з'явився ВІЛ, і він почав вивчати це питання. Окрім "вурусу" ВІЛ, він також вивчав "віруси" кору, гіпатиту А, Б. Він дійшов висновку, що звична нам парадигма є брехнею. Ковід як перша глобальна догма став першим поворотним моментом в історії. 

Віруси не можуть бути причиною хвороб. В сучасній науці не існує термінів "свідомість", "дух" – вони є табу. Всі знають, що слово може як зцілювати, так і вбивати. Але в цій науці такі розмови суворо заборонені. І це триває вже понад 2,5 тисяч років. 

Вірусологія ділиться на дві фази – до і після 1952 року. До 1952 року вважалося, що вірус – це токсичний білок, здатний до самореплікації. Але білки не можуть самостійно реплікуватися – для цього потрібна нуклеїнова кислота. Нуклеїнова кислота – це генетичний матеріал, необхідний для вироблення білків. У 1952 році вони зрозуміли, що вірус – це щось зовсім інше, і використали бактеріофаги як модель того, як може виглядати вірус. Але бактеріофаги – це мініспори бактерій.

Всі віруси, які зараз є, – це віруси з пробірки, а не з біологічного матеріалу людини (крові, слини тощо).

 

 

Це відео також можна переглянути на rumble.com.

Наші інтереси: 

Вивчати біологію і розуміти природу. Знати, що віруси - це не те, що нам розказують. Нас лякають вірусами, але їх не потрібно боятися.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.

Радію!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Микола Стригунов.

І, дійсно, вірусологи зовсім не згадують "плацебо - ефект", тобто, дію слів, на відміну від тих, хто займається доказовою медициною...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Олена Каганець.

Так званою доказовою медициною! Вони назвали ЦЮ медицину (включно з вакцинацією) доказовою просто тому, що вони зараз правлять цим світом.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Друже Миколо, візьми словосполучення "доказова медицина" в лапки.
Підтримую зауваження Олени ----!

Микола Стригунов каже:
І, дійсно, вірусологи зовсім не згадують "плацебо - ефект", тобто, дію слів, на відміну від тих, хто займається доказовою медициною...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ну, колись це, хоча б почасти, була саме доказова медицина. А, зараз, доказову її частину знайти дуже важко, то так. Так, наступного разу ці слова буду брати в лапки. А, виправляти коментар вже, нажаль, пізно.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!