Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Служба спецзв’язку видалила повідомлення про меморандум з Huawei щодо співпраці у сфері кібербезпеки

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

У повідомленні були наведені слова глави Держспецзв'язку України Юрія Щиголя, що "взаємодія зміцнить обороноздатність держави перед кіберзагрозами". Потім раптом це повідомлення про партнерство з компанією Huawei зникло із сайту та акаунтів Facebook і Twitter Держспецзв'язку.

Як ми повідомляли раніше, голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь зазначив: "Ми готові тісно співпрацювати з компанією "Хуавей" для забезпечення і підвищення кіберзахисту і кібербезпеки в Україні. Переконаний, що наша взаємодія зміцнить обороноздатність держави перед кіберзагрозами". 

За інформацією "Європейської правди", західні партнери звернули увагу на це повідомлення і в неофіційних розмовах висловлювали здивування вибором пріоритетів українською стороною.

Як відомо, у США Huawei звинувачують в шпигунстві та роботі на китайські спецслужби. Вашингтон заборонив компаніям в США співпрацювати з Huawei за більшістю напрямків та вважає компанію загрозою своїй національній безпеці.

Держсекретар США Майк Помпео минулого року заявляв, що США не співпрацюватимуть з країнами, які використовують системи Huawei, а Глава британської спецслужби вважає, що поява технології 5G від Huawei посилить загрозу кібертероризму.

В тему: 

Китайський Huawei запідозрили у шпигунстві

Прокуратура США звинуватила китайську компанію Huawei у промисловому шпигунстві та шахрайстві

У китайських телефонах не буде американських програм – США оголосили ініціативу «Чиста мережа»

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що влада робить непродумані і небезпечні кроки і часто діє не в інтересах України. 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

За невелику винагороду клоуни підпишуть будь-який меморандум.

Все, що робиться з власної волі, - добро!