Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 111
  • Переглядів: 117

Скільки коштує навчання "на контракті" у державних університетах

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вищі навчальні заклади України оновили ціни на навчання у 2021 році. Рік навчання на контракті тепер коштуватиме дорожче і ціни зростатимуть і далі. Державні ВНЗ підняли вартість року навчання на 10% у 2020 році, у 2021 — ще на 10%.

Як змінилися ціни на навчання в Україні, розповіли в матеріалі «КП в Україні».

Київський національний університет імені Шевченка (КНУ)

Цей навчальний заклад входить в десятку кращих вищих навчальних закладів України, а відповідно — і найдорожчих. Найбільш бюджетними спеціальностями у 2021 році стали історія, археологія, бібліотечна та архівна справа, соціальна роботи — рік на контракті обійдеться в 31 000 гривень.

Факультет Міжнародних відносин з вивченням двох іноземних мов — від 57 400 за рік. Магістратура обійдеться ще дорожче — понад 70 000 на рік. Середня вартість навчання в КНУ — 44 200 на рік.

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Найдешевші факультети — екологія та біологія. Рік навчання обійдеться у 27 000 на рік. Найдорожчі факультети — міжнародні відносини, комп’ютерні науки та право — рік навчання обійдеться від 55 000 гривень. Варто відзначити, що у 2020 році комп’ютерні технології коштували від 40 000 на рік.

Харківський Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Навчання на бакалавра за спеціальностями: право, міжнародне право, економіка — від 29 925 гривень на рік. Магістратура — 38 900 на рік.

Львівський національний університет імені Франка

Контрактникам у 2021 році доведеться заплатити від 23 642 гривень на рік за факультети географії, історії, деякі факультети культури та мистецтв, математика, Філологія, Філософія. Право, статистика, Інженерія програмного забезпечення — від 36 255 на рік.

Дніпровський національний університет імені О. Гончара

Найдешевші факультети цього університету готують шкільних викладачів математики, хімії, фізики та теплоенергетиків — ціни від 11 300 на рік. Міжнародні економічні відносини, суспільне здоров’я, кібербезпека, комп’ютерна інженерія — від 32 900 на рік.

Наші інтереси: 

Розуміти, що навчання за гроші не розв'язує проблеми якісної вищої освіти (вірніше, її відсутності).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи