Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Що буде з вашими дітьми?": заробітчанам відкрили очі на шокуючу правду

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Заробітки українців за кордоном негативно позначаються на їх стосунки в сім'ях. Про це заявила психолог Наталія Кухтіна. За її словами, дітки, які через постійні поїздки батьків, залишаються з іншими родичами, страждають. У них розвивається комплекс самотності, що надалі позначиться на розвитку та сприйнятті.

Той факт, що батьки їдуть на заробітки, можна пояснити тільки з економічної точки зору. Коли ми говоримо про психологію, зокрема, дитячу, це явище досить складне і неоднозначне.

"З одного боку це, безумовно, закономірний процес. Так було завжди. З іншого боку, це абсолютно деструктивний процес. Якщо розглядати з точки зору економічної, то, напевно, так може бути. Якщо розглядати з точки зору психологічної, то це дуже велика проблема. І це проблема, насамперед, для України. Тому що люди, які виїжджають працювати за кордоном, залишають тут своїх дітей, своїх батьків, сім'ї".

Виходить, що люди їдуть заробляти для щасливого майбутнього своїх дітей, а самі ламають їм життя. Ці гроші, за якими ви поїхали в іншу країну, виявляються вже нікому не потрібні. Також покинуті діти втрачають модель сімейних відносин. Надалі у них з'являються психологічні проблеми у створенні власної сім'ї і самого інституту шлюбу.

Також Наталія Кухтіна зазначила, що Європа таким чином покращує своє економічне становище. 

 "Більше того, наші люди дуже добре і якісно працюють в Європі, і це їх задовольняє.

Вони їм не платять такі гроші, як от своїм громадянам. Їх це задовольняє практично по всіх позиціях. Але турбує нас професіоналів інше – що відбувається з дітьми та сім'ями, і з цими людьми теж психологічно? ", – зробила свій висновок психолог.

Тут тільки вам вирішувати, але перш ніж зробити який-небудь висновок, подумайте про своїх дітей.

Наші інтереси: 

Україна, рідна земля - найкраще місце для українців.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чому добровільна праця українців на Третій Райх у період Німецько-радянської війни вважається "рабською", а сучасна праця українців у країнах ЄС не викликає негативної оцінки!?

Цитата:
наші люди дуже добре і якісно працюють в Європі, і це їх задовольняє.
Вони їм не платять такі гроші, як от своїм громадянам. Їх це задовольняє практично по всіх позиціях.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Беруся відповісти, що таки хтось людям ЦЕ "підказує"...

Опубліковано Володимир Федько 30 Жовтень, 2018 - 17:37 каже:
Чому добровільна праця українців на Третій Райх у період Німецько-радянської війни вважається "рабською", а сучасна праця українців у країнах ЄС не викликає негативної оцінки!?

І, хоча нам і вкажуть на"об’єктину причину" - "Розруха, Пилип Пилипович...", то ми знаємо з чого вона починається і де, і як на це вплинути. Варто лише дотримуватися гасла - "Свій до свого по своє".

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Володимир Федько.

До сказаного у статті хочу додати ще один делікатний, але важливий аспект, про який дізнався від будівельників, які робили у нашій квартирі ремонт декілька років тому назад.

У 2010-му робили ремонт у квартирі. Все було офіційно, по договору, з гарантією на 5 років. Працювали двоє майстрів з Західної України. Вони жили десь у Дарниці (фірма знімала їм квартиру-гуртожиток), приїжджали на Оболонь працювати у мене і щодня поверталися назад на ночівлю. Десь на третій день я запропонував ім на період ремонту ночувати у нас (дружина поїхала до доньки, а на хазяйстві залишився я один). Не треба було б витрачати час на дорогу, а поїсти можна було приготувати у мене на кухні.

Одразу відзначу, що чоловіки (років під 40) були працьовиті, за весь час перебування у мене не вживали спиртного (навіть пиво не пили ввечері), харчувалися досить скромно. Працювали вони десь до 8-ї - 9-ї вечора, потім ми спільно вечеряли. Я іноді пропускав за вечерею чарку-другу (ремонт мене напружував...), а вони пили чай.

Також ввечері вони спілкувалися з дружинами та дітьми по телефону!

В розмовах майстри розповідали про своє заробітчанство в Росії (переважно) і в Польщі. І якось ми торкнулися теми статевих взаємин... І вони чесно мені призналися, що неодноразово мали статеві зв'язки з повіями (в Росії для заробітчан навіть такий сервіс організували сутенери), а у Польщі ходили в борделі. При цьому вони допускали, що і їхні жінки не безгрішні, але списували все на умови нинішнього життя!

Таким чином, заробітчанство впливає і на моральні основи шлюбного життя!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Робимо аналіз за когось. Може хтось розкаже за себе? Я заробітчанка, провела більше 10 років поза межами України.
Моя подруга, яка колись вийшла заміж у Франції висловилася, сказавши: "Моя країна вигнала мене з дому".
Треба пройти шлях цих людей самим, перш, ніж брати на себе відповідальність обговорювати їх.
Чи думаєте, що ці люди нездатні робити аналіз?
А що бачив чи знає той, хто з хати не виходив?
Що можуть ті, хто нездатний подбати за себе?
Як, наприклад, з Сибіру кричать, що Америка винна, що вони погано живуть і вираховують дні, коли вона піде під воду. Це до того кажу, щоби ми подивились кожний на себе особисто.
Творити майбутнє треба навчитись так, щоби не пліткувати за сміливців, а створити навколо себе свій простір сяючим. І зрозуміти, що не держава творить нас, а ми творимо державу.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

Заробітчанство було завжди. В період життя в СРСР я стикався з цим досить часто. Їхали на Північ, на 2-3 роки, щоб заробити на автомашину чи на кооперативну квартиру. Їхати працювати сезонно на рибоконсервні заводи (наприклад, на Шикотан). В той же час, виїзд на заробітки диктувався конкретною метою: заробити гроші на квартиру, гарні імпортні меблі, мотоцикл чи машину. І практично обмежувався терміном накопичення грошей для придбання бажаного.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

По-різному. Мій брат одружився в Варшаві і успішно виростив там шестеро діток. Дружина, очевидно, не була змушена працювати, як це вимушені матері родин грабованих теренів постсооюзу. Син приятеля-робітника закінчив ВУЗ у Польщі і в свої 20 літ придбав помешкання, авто, їздить відпочивати по Європі, що не дозволить в Україні собі його ровесник такого ж походження. Чимало знайомих забрали свої родини до місця праці, де їх праця винагороджується достойніше.
І мій дід був на заробітках, щоб купити землю

В мудрості - сила