Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
49

Сенат США затвердив кандидатуру Бретта Кавано на пост судді Верховного суду

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сенатори США більшістю голосів підтримали запропоновану президентом США кандидатуру Бретта Кавано на пост судді Верховного суду, повідомляють в суботу американські ЗМІ. На підтримку Кавано проголосували 50 сенаторів, проти - 48 сенаторів.

bret.jpg

Бретт Кавано

У п'ятницю відбулося ключове процедурне голосування, за підсумками якого сенатори погодилися припинити обговорення кандидатури і перейти до наступного етапу процедури затвердження Б.Кавано - фінального голосування.

Видання "Гілл" зазначає, що це перший випадок з 1881 року, коли в США член верховного суду проходить затвердження з таким великим трудом: тоді Стенлі Меттьюз був затверджений суддею, отримавши в сенаті 24 голоси "за" і 23 - "проти".

Видання підкреслює, що голосування в суботу стало великою перемогою республіканців в цілому і президента США Дональда Трампа, зокрема, перед листопадовими проміжними виборами.

За припинення дебатів виступив 51 сенатор, тоді як 40 проголосували "проти".

Глава сенатського юридичного комітету США Чак Грасслі раніше на цьому тижні заявив, що розраховує на затвердження Б.Кавано 6 жовтня. Він також запевнив, що повністю впевнений у високій кваліфікації кандидата.

"Я думаю, він має бути затверджений на голосуванні в суботу", - сказав сенатор-республіканець.

10 липня 2018 року Д.Трамп висунув кандидатуру Б.Кавано на посаду судді Верховного суду США. До 30 липня цей пост офіційно займав Ентоні Кеннеді, який пропрацював членом суду 30 років. У червні 82-річний юрист подав у відставку.

Суперечки навколо кандидатури Б.Кавано відображають боротьбу між консерваторами і лібералами за контролем над Верховним судом.

Суд складається з дев'яти осіб. До відставки Е.Кеннеді він складався з п'яти суддів, призначених президентами-республіканцями і чотирьох суддів, призначених президентами-демократами. Четверо суддів вважалися прихильниками консерваторів (республіканців), четверо - лібералів (демократів). Е.Кеннеді займав кілька відокремлену позицію. Як правило, він був на боці консерваторів, забезпечуючи їм більшість у Верховному суді, однак періодично все ж переходив на бік лібералів.

Б.Кавано вважається послідовним прихильником консерваторів і їх трактування американських законів. Таким чином, у разі його затвердження, в суді буде п'ять суддів-консерваторів і чотири судді-ліберала. Це забезпечить важливу підтримку республіканцям і особисто президенту США Дональду Трампу.

Одна з найважливіших функцій Верховного суду - визначення того, чи відповідає той чи інший законодавчий акт конституції США. При цьому судді-консерватори, на відміну від лібералів, як правило, виступають проти вільного трактування положень конституції.

Наші інтереси: 

Ще одна перемога Трампа.

Коментарі

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Обрання Бретта Кавано на пост судді Верховного суду є знаковою подією у таємній війні Альянсу проти кабали (хазар-сіоністів). Після цього треба чекати на гарячу фазу протистояння, яка має закінчитися офіційним оголошенням Нової світової фінансової системи. При цьому варто відзначити, що напередодні обрання Кавано кабала здійснила ще одну невдалу спробу знищити президента Трампа, але американські військові виявилися, як завжди, на висоті....

Зображення користувача Володимир Федько.

Чергова перемога Трампа!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!