Аудіоверсія: Роби краще, ніж від тебе очікують! – головний засіб досягнення успіху
Якщо людина дає стільки, скільки від неї вимагають або очікують, вона не порушує рівновагу Всесвіту. Це звична практика, яка нічого не змінює і нікого не дивує.
Інша справа, якщо людина з власної волі робить суттєво більше, тобто здійснює дар. Тоді вона вносить збурення у свій простір подій і порушує рівновагу Всесвіту. Всесвіт автоматично намагається відновити баланс. Але оскільки його можливості незмірно більші, то зворотна хвиля щонайменше удесятеро щедріша.
По суті, це дія універсального принципу «що посієш, те й пожнеш». Сіючи зерна дарування, людина неминуче збирає урожай вдячності. Що більше посіяно зерна, то більший виростає урожай.
По-перше, роблячи більше, ніж необхідно, людина швидше розвивається – подібно до спортсмена, який тренується з більшою вагою, ніж його суперники.
По-друге, людина звертає на себе увагу і здобуває позитивну репутацію, за що її більше цінують, звертаються з вигіднішими пропозиціями.
По-третє, практикуючи дарування, людина виробляє в собі відповідну шляхетну якість. Оскільки подібне притягується до подібного, то через деякий час вона опиняється в оточенні таких самих щедрих і шляхетних людей.
1. Що вищий простір подій, то швидша і потужніша віддача Всесвіту.
2. Більше дарування – більша віддача.
3. Віддача відбувається з різних, часто несподіваних джерел (як щасливий випадок, знахідка, радість, кохання, бізнесова операція, ідея, відкриття, вигідна робота тощо).
4. Віддача відбувається завжди.
Дія є даруванням тоді, якщо вона приносить радість як дарувальнику, так і обдарованому, і робиться щиро, безкорисно, без тривожного очікування компенсації.
Правильне дарування викликає резонанс Всесвіту. Для цього воно має відповідати генеральному задуму Творця Всесвіту – творчому розвитку. На практиці це означає, що правильне дарування сприяє розвитку людини і суспільства.
Спільнота, яка постійно застосовує принцип дарування, збагачується без додаткових зусиль і ресурсів. Відтак економіка дарування на порядок ефективніша, ніж економіка ринку.
Економіка дарування основана не на обов’язкових, а на орієнтовних (рекомендованих) цінах.
Вона найкраще працює у спільнотах, де всі знають один одного, а дарування обліковуються і є відкритими для усіх членів спільноти. Тоді від дарування радіють не тільки дарувальник і обдарований – радіє вся спільнота, а з нею радіє Всесвіт. Так, як у нас – на Народному Оглядачі.
Збагачуймось!
Олекса Миколайчук та Віктор Пашник - Сонце-зорі
Докладніше у статтях:
Творімо нові процвітаючі світи!
Дарування повинно мати позитивну мету, інакше воно може перетворити людину на трутня. Це особливо наочно на стосунках батьків і дітей.
Коментарі
У світлі сказаного вище, все, що ми робимо ближнім, ми робимо собі.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Дарування повинно мати позитивну мету, інакше воно може перетворити людину на трутня. Це особливо наочно на стосунках батьків і дітей.
Трутні теж корисні істоти. Вони працюють для продовження роду.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Пан Володимир мав на увазі слово "трутень" не в бджолиному розумінні,а в тому що бездумне дарування може стати причиною дегенерації.А дегенерат нормального потомства не дасть.
Вірю в те, що розумію.
Саме так! Дарування має відповідати задумам Творця.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Якого порядку є Людина,котра зі власної волі дарує-віддає своє життя заради інших людей чи ідей.
Вірю в те, що розумію.
Жертовна людина. Боголюдина.
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)