Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Рішення про введення санкцій проти Медведчука є історичною справедливістю, – міністр

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На жаль, воно затрималося в часі, вважає міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко і називає введення санкцій проти Медведчука "моментом, коли ворога називають на імʼя". Медведчук транслював і створював темники, фейки та дезінформацію з подачі Кремля.

21022002.jpg

Олександр Ткаченко. Фото: ТСН

Петро Олексійович зробив все, щоб Медведчук мав змогу літати в Москву і вести свій бізнес в Україні. Те, що він не зміг зробити, зробила нова влада, написав Олександр Ткаченко у своєму телеграм-каналі.

Медведчук – творець темників 2000-их, які фактично призвели до журналістських та масових протестів напередодні Помаранчевої Революції. Своїх звичок він не залишав і останнім часом. Але темники, фейки, дезінформацію писав тепер йому Кремль. А він транслював їх усіма можливими способами в Україні, зокрема, через нещодавно заборонені «телеканали». Він заперечує російську агресію, зустрічається зі своїм кумом в окупованому Криму, піарить себе як посередника в справах обміну полоненими та позиціонує себе «голубом миру». «Голубом», який готовий поставити на коліна Україну перед своїм кумом.Вважаю рішення про введення санкцій політично виправданим. І нагадаю, проти Медведчука запроваджені санкції у США. Тепер нарешті і в Україні. Фактично, це рішення РНБО – початок нової ери, коли ворога нарешті називають по імені".

Нагадаємо, 19 лютого РНБО прийняла рішення про введення санкцій проти Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко та інших фізичних і юридичних осіб. Рішенням РНБО у компанії оточення Медведчука відберуть частину нафтопроводу "Самара-Західний напрямок", а на частку телеканалу 1+1, якою володіє Оксана Марченко накладено арешт.

Нагадаємо, 2 лютого Зеленський своїм указом "закрив" телеканали Медведчука.

Наші інтереси: 

Розуміти, що ми бачимо тільки верхівку айсберга. Стежити за подіями, аналізувати наслідки.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Люба Покотило.

Добре та правильне рішення президента України. Але не можу погодитись з п. Ткаченко, міністром культури та інормаційної політики... Тут видно його, як і всю команду слуг народу продовження виборчої компанії - очернити та принизити інших, в даному випадку, п. Порошенка. Ця компанія свідомо проводитися продовж правління цієї влади. Вони, СН, і на цій психопрактиці прийшли до влади. І це направду функціонує! Це є так званий спосіб: не говорити про свої здобутки чи поразки, а встигнути очернити потенційного конкурента. Другого потенційного конкурента вже "добряче принизили", коли закрили канали. Справа в тому що п.Ткаченко не з політики і не знає, що сталося в 2014р. Коли РФ розпочала війну на Донбасі, а Україна знаходилась в важкому і не достатньо боєзнатному становищі. Рішення п.Порошенка протидіяти цьому було - активно підключити міжнародну спільноту, зокрема Німеччину. Ця дія дала велику допомогу Україні на той час і частково сьогодні. Тут п.Меркель зіграла важливу роль, так як з Путіним в хороших відносинах і має на нього вплив. Цим і скористався п. Порошенко. П.Меркель змогла якимось чином призупинити жорстокі і всеосяжні наміри Путіна, але при Умові, які вона не змогла відмовити.... А це: Путін обіцяв сісти за стіл переговорів в Мінську лише тоді, коли Медвечук стане офіційним посередником в дальших контактах між Україною та РФ. Це була умова, яку п.Порошенко МУСІВ прийняти... бо всі комплексні дії, які супроводжували ті Мінскі зустрічі ітд., були і стали настільки корисними для України, що присутність Медвечука і його "повноваження та використання їх в костолюбивих чи приватних інтересах", були настільки невагомими, що дало можливість просунутися дальше і для користі нашої держави. А в подальшому і Медвечук не впливав принципово на важливий розвиток подій. Тай його присутність була лиш формальної, окрім так званих обмінів, які і впливово вирішував Путін. При тому сам Путін, дякуючи інтернаціональному тиску, та виконанню його особистою Умови щодо Медвечука, підписав цей найважливіший для України договір, ДЕ тим самив ВИЗНАВ СЕБЕ, РФ, СТОРОНОЮ КОНФЛІІКТУ. Тому тут треба розглядати цю тему не просто а в комплексі: Що було важливим і В ЯКИЙ час це сталося... Тому, та безсоромна і гидка компанія слуг народу діє виключно, як заробляння собі балів, але й одночасно забирання балів в в найсильнішого опонента. Хоч.... опонент буде не той.