Цей сад (офіційне його ім’я – Центральний дитячий міський парк ім. Л. Глоби) має зараз всі ознаки священного гаю. І, найголовніше, в цьому саді дуже приємно тренуватися! І люди в ньому тренуються на порядок більше, ніж в будь-якому іншому парку! Цей сад притягує, наче магніт залізо, розумних та дієвих, сильних та красивих, радісних та грайливих людей! Людей, яких я здатен любити. В цьому саду заборонено продавати та вживати алкоголь (бо це дитячий парк).
Тут є тенісний майданчик:
Є баскетбольний майданчик, різноманітні турніки для стріт-воркауту. Станом на 2014 рік це був найкращий майданчик в Україні.
Ще є тренажерний майданчик, а декілька місяців тому тут був скалодром та канатна переправа.
У саду Глоби ростуть фруктові дерева, і дехто збирає фрукти. Тут ростуть шампіньйони (зокрема, під тенісними столами), і дехто також їх збирає.
Тут можна орендувати веломобілі різноманітних конструкцій, тут відбуваються тренування зі скандинавської ходи, тут грає скрипка та співають солов'ї.
Тут діти та дорослі тренуються з карате. Тут також тренуються метати сулиці на влучність.
Тут на ставку можна покататися на водному велосипеді чи орендувати водяну сферу, тут є концертна зала, тут люди самі грають на різноманітних музичних інструментах, співають та танцюють!
Ну, звісно, тут ще малюють та грають в шахи.
Тут ще є декілька автодромів та дитяча залізниця.
Отже, люди створюють Райський сад в міру своєї досконалості. Можна і треба поліпшувати та вдосконалювати себе, можна і треба допомагати своїм ближнім в їхньому самовдосконаленні.
Значну допомогу для цього надає Райський Сад взагалі, і Дерево Життя зокрема. І їх також треба вдосконалювати та поліпшувати, задля підвищення ефективності самовдосконалення людей. І розповсюджувати досвід, обмінюватись ним. Саме це я вважаю богослужінням.
Майже забув одну з головних речей: там ще мешкає та працює Правда. Це ж дещо говорить вам, шановні добродії?
Ось як багато чудесного можна помітити поблизу себе, якщо поглянути на звичні, здавалось би, речі, під незвичним кутом.
Самовдосконалення. Любов до ближніх. Допомога ближнім у самовдосконаленні. Сприяння людям у самовдосконаленні. Вдосконалення Райського саду взагалі, і Дерева Життя зокрема, задля підвищення ефективності самовдосконалення.
Коментарі
Стиль написання цієї статті - як у Толкієна. Вітаю!
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Дякую!
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Простір Волі здобувається силою
Легкий виклад. Отже, тут божественість!
Чому "Мелорн"?
Хто так назвав дуб?
Чи окрім Тебе хтось у парку Л. Глоби називає дуб "Мелорном"?
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Це одна із назв Дерева Життя. Типова. Враховуючи властивості жолудів та листя при вживанні, здається, справедлива. А, ще з дубом є психоінформацфйна взаємодія....Тож, саме вправний у підтримці людей, дуб і є Дерево Життя. Про це, і дещо більше, я розповім в одній із своїх наступних статей - "Святий хліб". Ці відомості я сам нещодавно усвідомив, і це повинно ще вкластися в моїй голові.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
В Україні відомі лише кілька мелорнів.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Дуб_звичайний
Оці, та той, про який я пишу, та ті, що згадуються на цій сторінці https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%81%D0%B5%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81_%C2%AB%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%C2%BB
. Цікаво, що дуб, про який я пишу, не визнаний пам'яткою природи, та згадки про нього у Вікипедії відсутні, здається, хоча Л. Глоба його посадив ще 1776 року.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!