Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 494
  • Переглядів: 553

Про сертифікати вакцинації та відсторонення від роботи. Читайте закони!

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Людям подають неправдиву статистику. Провакциновані хворіють на ковід. Правляча верхівка нещодавно вигадала нові обмеження: хто не вакцинувався, буде "відсторонений" від роботи. Якщо вас захочуть "відсторонити", вимагайте від керівництва наказ.

Вони не можуть керуватися якоюсь постановою Кабміну або МОЗ.

Коли отримаєте наказ, пишете на ньому: "Незгодна". Потім йдете з цим наказом до суду і подаєте заяву, щоб визнати цей наказ незаконним. 

Омбудсмен з прав людини чомусь не бачить порушень прав людини! 

Щодо міжобласних перевезень. Як відомо, з 21 жовтня хочуть перевіряти у пасажирів сертифікати вакцинації або тести. Але жоден перевізним не має права цього робити. Є закон України про охорону здоров'я. Стаття 39-1, згідно з яким стан нашого здоров'я є таємницею, і ми не зобов'язані нікому її розголошувати. 

Поліція також не має права вимагати від вас сертифікат. Є Закон України про національну поліцію, де у статті 23 вказані повноваження поліції. Серед цих повноважень немає повноваження поліцією перевіряти сертифікати вакцинації та контролювати масочний режим. 

 

 

 

Наші інтереси: 

Чинимо опір безумству, захищаємо свої права!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.

Все правильно! Треба тільки проявити волю і відстояти свої права!

Радіймо життю граючи!