Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Про партнерські пологи і застосування Живого Слова для радісного дітонародження (+відео)

Категорія:

Директор Інституту репродуктивної медицини Федір Дахно категорично проти партнерських пологів. Згадайте: у давнину бабусі-повитухи чоловіків навіть на поріг не впускали. Жінка завжди має залишатися таємничою, загадковою, сексуальною... 

«Дорога редакціє! Не маю з ким поділитися своїми думками, вирішила написати до вас. Свого сина я народжувала вісім років тому. Тоді ще не було модно кликати на пологи чоловіка, але я би на це ніколи не пішла. Не знаю, чому. Мені здається, що має бути якась таємниця, непроникна для чоловіків. Може, моя думка викличе здивування у когось чи несприйняття, але мені здається, що чоловік, який гладить руку чи витирає піт з чола і більше нічим допомогти не може, лише заважає жінці і лікареві. Я би відволікалася на нього, а не була сконцентрована на командах акушера-гінеколога. Та й не відомо, чи він би витримав таке видовище... Ніколи б не дозволила, щоб хтось з моїх близьких був присутній у такий момент. Згадайте: у давнину бабусі-повитухи чоловіків навіть на поріг не впускали. Не думаю, що всі теперішні нововведення у медицині є доцільними...

З повагою – Лариса Миськів, 35 років, м. Полтава».

Запитання пані Лариси кореспондент «ВЗ» поставив засновнику репродуктивної медицини в Україні, професору, заслуженому діячеві науки і техніки України, академіку УАН та Нью-Йоркської АН, директору Інституту репродуктивної медицини (м. Київ) Федорові Дахну. І хоча думки професора не завжди співпадають із популярними віяннями в сучасній медицині, все ж вони заслуговують на те, щоб з ними ознайомитися.

- Як ставитеся до поширених сумісних – партнерських – пологів: коли поруч щасливий тато вмліває біля дружини, яка – у пологах?

- Негативно. Не тому, що мені шкода, щоб він там стояв. Не завжди гола жінка викликає сексуальну симпатію. Естетики там мало – лише фізіологія. Жінка завжди має залишатися таємничою, загадковою, сексуальною... Я багато років відпрацював у пологовому будинку, у медінституті в Харкові, і ніколи не погоджувався на пропозиції партнерських пологів. Тоді й не було такого психозу довкола цього. А тепер я вас запитаю: як гадаєте – хто у житті розумніший: чоловіки чи жінки?

- Думаю, жінки...

- Правильно. А знаєте чому? Бо немає такої жінки, яка би побігла за чоловіком лише тому, що у нього... гарні ноги. Вона підсвідомо обирає того чоловіка, який би став гідним батьком для її дитини. Жінка – глибоко розумна і неосяжна для чоловіків.

- Дуже часто чоловіки хочуть, щоб народився саме син, а мама хоче дівчинку. Чи можна «запрограмувати» стать дитини?

- Жінка не повинна знати, хлопчика вона народжуватиме чи дівчинку, - вона повинна носити дитя, а чоловіку казати: «Що туди поклав – те я тобі і віддам». Надто мало випадків, коли вдається вирахувати стать дитини. Але уявіть собі, що вагітній жінці, в якої вже троє синів, на УЗД кажуть: «Хлопчик». І трапляється, що жінка проклинає ту дитину вже на 20-му тижні вагітності...

Зі свого життєвого досвіду і лікарської практики переконаний: жінка повинна виношувати не хлопчика чи дівчинку, а – своє найдорожче дитя. Навіть якщо це вже четвертий чи п’ятий хлопчик. Хочеться дівчинку? Тоді рвонути за п’ятим чи шостим... Може, буде дівчинка.


Відео про застосування Живого Слова для гарного дітонародження:

 


 

 

 

Наші інтереси: 

Пізнаємо основи життя. Дітонародження – це найбільш природний процес, він несе радість.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Хочу поділитися з Вами історією народження однієї сім’ї, з якою ми дружимо вже 15-ть років і яка протягом цього часу для мене є зразком сімейних, можна стверджувати, ідилічних стосунків. У цій сім’ї панує любов, взаєморозуміння, терпимість, кохання на рівні святості. Я не стрічала вивершенішого спілкування, ніж у цього подружжя. Всі незгоди і радощі вони долають разом. Звичайно, і діточок своїх (донечку і двох синів) також народжували разом, бо по-іншому собі не уявляють.
Як розповів татусь: “Яке це щастя взяти одразу після народження крихітку на руки і злегка пригорнути до грудей, щоб передати їй свою енергію, адже у перші дні життя дитинка розпізнає рідних саме за енергетикою і запахом. Важливо, щоб немовлятко відчуло енергетику батька, а не чужих(!) невідомо чиїх(!) рук. Саме ці перші хвилини життя є дуже вагомими для обміну енергетикою, щоб на підсвідомому рівні дитини заклалось відчуття спорідненості, близькості (тому й немовлятко одразу після народження треба класти на груди матусі). Опісля дитинка інтуїтивно розпізнаватиме своїх батьків (рідних, найрідніших), і відчуватиме у присутності матусі й татуся спокій. У таких батьків, як правило, ростуть щасливі, життєрадісні, врівноважені діти.
Я собі не уявляю, як можна по-іншому. Як зміг би залишити Марусину в такі важливі хвилини для нашої сім’ї? Після таких пережиттів вона стала для мене ще ріднішою, ще ближчою. Я її люблю навіть більше, ніж до того”.
Додам, діти у них ростуть на славу — розумні, виховані слухняні. Тато для них — найбільший авторитет.
Отож, енергетичний обмін з обома батьками у перші хвилини життя є важливим, якщо бажаєте, щоб до Вас тягнулись діти, були наповнені Вашою енергетикою.
Скажіть, що у цьому є поганого? Чому вбачаєте у цих стосунках збочення? Хіба Ви таке бачили, щоб збоченці особливо переймалися народженням і вихованням своїх дітей?

Творімо разом мову Сенсар!

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Цитата:
"Вагітність - це стан близький до патології"

Федір Дахно.

Хочу задати кілька питань:
1) Скільки дітей у Федора Дахно?
2) Що думає Дахно про штучне запліднення: це збочення чи досягнення медицини?
3) Що думає Дахно про сурогатне материнство: це збочення чи досягнення законодавців?

Федір Дахно та інші медики проти того, щоб на пологах та інших медичних процедурах були присутні родичі хворої або вагітної. Адже вагітна або хвора є цілком безпорадною в їх руках. Вони можуть робити з нею все, що заманеться і цілком безвідповідально! Без свідків. Скажу більше: навіть на деяких процедурах, що роблять маленьким дітям, заборонена присутність батьків.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Сірко Крутивус.
0
Ще не підтримано

Підтримую. Був на других пологах. Дружина каже, що за моєї присутності було легше і впевненіше. Народження - це природно. Любити менше її не став. Навпаки: побачивши ту материнську потугу, розумію важливість взаємопідтримки.

Зображення користувача Андрій Пасічник.
0
Ще не підтримано

Якщо чоловік не буде присутній при пологах, є ймовірність, що напівпритомній жінці втулять на підпис папери, і вколять дитині вакцину. Моя жінка казала, що моя присутність на пологах обох дітей їй допомагала, мами(наші) перший раз повтікали в кут, а я пильнував би дитині нічо не вкололи, другий раз аналогічно. Потім ще і ночував у пологовому домі би жінка самотужки не воювала проти персоналу, який почерзі вперто переконував дати прививку. Коли питання прививки твоїй дитині - то таємничість тобі до лампочки. Зрештою які таємниці можуть бути між подружжям? А щодо сумнівів жінки, що після пологів чоловік її сприйматиме вже не так сексуально - це пусте. Ніяк не впливає, а лише ріднить. Моя казала, що присутність при пологах дає відчуття, що хтось свій і рідний з тобою, а не сама.

Зображення користувача Андрій Пасічник.
0
Ще не підтримано

Найкраще родити в себе в хаті, але акушери переконують, що часто бувають кровотечі і різні екстріми, аж до смерті породіллі - і кажуть що необхідно в пологовому будинку з оснащенням. Але це питання читання Живого Слова. От якби всі вагітні це знали...

Зображення користувача Сірко Крутивус.
0
Ще не підтримано

До речі, найбільш природна поза для родів - сидячи. Так набагато легше тужитися та контролювати потуги: http://mamapedia.com.ua/rodu/rodu-med-aspekty/vertikalnye-rody.html

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Пане Ігоре!
Ви ж самі дивилися відео про "Бабє дєло", що невже воно вас нічому не навчило?:)
А за пана Андрія, я дуже радий:) оце я бачу справжній батько і люблячий чоловік)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Присутність чоловіка при пологах за сучасних умов - це вимушена необхідність (щоб чогось не вкололи), але це тільки тому, що процес дітонародження під повним контролем паразитів.

За нормальних умов (здорова і підготовлена жінка, кваліфікована повитуха) присутність чоловіка є непотрібною і шкідливою.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

+

ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi

Зображення користувача Сірко Крутивус.
0
Ще не підтримано

За номальних умов пологи повинна приймати жінка-повитуха, яка "із середини" знає жіночий організм. Чоловік може бути присутній як духовна підтримка.
Скажімо багато жінок при родах внаслідок мук кленуть своїх чоловіків: запліднив, а я мучусь. Так ми будем створювати позитивну радісну ауру пологів.
Пане Ігоре, будь ласка, чітко перерахуйте причини шкідливості присутності чоловіка на пологах.

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

За сучасних умов присутність чоловіка (або іншої близької людини - мами, сестри) - крайня необхідність. Лікарям глибоко байдуже до породіллі - для них це конвеєр - вони зробили свою справу і край. У перші години після народження жінці також потрібен нагляд, а не кількагодинний спокій на самотині, як прийнято. За цей час і кінці можна віддати,
Бачила жінок, покинутих самих на себе, і досі не можу забути цинічності медперсоналу.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Яромира Красна.
0
Ще не підтримано

Мій чоловік був присутній зі мною поки були потуги. На саме народження я не хотіла, щоб він ішов. Але його присутність до народження мені дуже допомагала. З чоловіком набагато легше було перетерпіти весь той жахливий кількагодинний біль. І зовсім він мені не заважав

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Запитання щодо доцільності присутності чоловіка на жіночому таїнстві можна використовувати як тестове для розділення на магів і маглів (в термінах Гарі Потера).

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сірко Крутивус.
0
Ще не підтримано

На основі чого це пропонується? Вашого внутрішнього відчуття?

Зображення користувача Хосе Рамірес.
0
Ще не підтримано

Це базові питання ставлення до життя. Що таке земне життя: досконалий світ для радості чи "долина сліз" для страждань.

Все, що не має формальної логіки, є маразмом.

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Вибачте, я не зрозуміла, тут йдеться про захист чоловіка від зайвих стресів? ?Чи, може, жінки і нового життя "від паразитів"?

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Хосе Рамірес.
0
Ще не підтримано

За нормальних умов жодних стресів немає, дітонародження - це радісний і таємничий акт творення жінкою нового життя.

Чоловік і жінка - це два окремі світи. Для того, щоб вони притягувалися, між ними має бути таємниця. Тоді чоловік обожнює жінку, а жінка - чоловіка. Ліквідація цієї таємниці - це ліквідація сили тяжіння і глибинного зацікавлення один одним.

Є речі, які чоловік не повинен бачити. Так само є речі, які не повинна бачити жінка.

Все, що не має формальної логіки, є маразмом.

Зображення користувача Доктор Смалець.
0
Ще не підтримано

Один чоловік дуже хотів, щоб народився син. Під час партнерських пологів він страшенно переживав і щоразу втрачав свідомість, коли дружина починала кричати. Коли лікарі в черговий раз привели його до тями, він слабким голосом знову запитує у них:
- Ну, хто там, хлопчик?
- Дівчинка.
- Слава Тобі, Господи! Не буде мучитися так, як я....

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Підготовлена жінка під час пологів відчуває не біль, а радість, інколи - оргазм. Але це для тих, хто має магічний досвід.
http://www.youtube.com/watch?v=fXgkskYc5EM

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Цікаво, що в цей час повинен робити чоловік, коли жінка народжує:
1. Чекати 2-3 години у почекальні пологового будинку та з нетерпіння покусувати нігті.
2. Зачинитись на самоті вдома і молитись Богу за щасливе народження. Але ж молитва не лягає на душу, бо думка все крутиться навколо одного: Як там? Що там? Може, вже...Очі мимохіть спиняються на годиннику, а рука тягнеться до мобілки. (Молитись треба до того).
3. Зайнятись улюбленою справою - піти на риболовлю, полювання, з другом десь розслабитись тощо.
4.Ваш варіант.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Чоловік повинен читати Живе Слово (форму 9 або Світлову допомогу) в намірі своєї дружини. В цей час біля дружини повинна бути її мама, сестра, подруга, яка захистить від паразитів.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Власне термін партнерські пологи означає, що поряд із жінкою, що народжує, може бути присутня мама, сестра, подруга, не обов'язково чоловік. Але бажано, щоб у партнерки був позитивний досвід дітонародження.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Ось що написав на ФБ Swestun Jaroslav:

В цій дискусії зійшлися два світоглядні вектори - раціональний та емпіричний. Це два світи, які умовно можна назвати каїніти та авеліти. Я висловлюю позицію останніх.

Жінка залишається предметом обожнення доти, доки живить нашу уяву. Передчасна оголенність, демонстративність фізіологічних процесів можуть викликати не лише фрустрацію, а й огиду. Фізіологія пологів не є видовищем що надихає.

Якщо ви хочете видіти в свою супутницю кращою, аніж вона є насправді, якщо ваші ілюзії дають вам у повній мірі відчуття любові, подумайте перше ніж розчаруватися.

Жінки! Чим довше збережете очарування загадковості, тим більше Да Вінчі впадатимуть до ваших ніг.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Встановлення асоціації між раціоналами і Каїном, емпіриками і Авелем є необґрунтованим.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Я категорично проти так званих партнерських пологів (і придумали ж термін!). Повністю згодна з лікарем Дахно. Коли почалася ця ліберастична мода на присутність чоловіка при пологах, була вражена - як жінка може цього допустити! Вважаю, що це суто жіноча справа і чоловік до неї не повинен допускатися. Дивуюся, що наші українки опустилися до мавпування цих американсько-европейських збчень!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

А якщо пологи приймає акушер-мужчина, то це як?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

З обговорення зрозумів що в сучасній країні хтось з близьких породіллі повинен контролювати "медицину" під час пологів.
Стосовно присутності чи не присутності чоловіка під час пологів - не бачу проблеми. Це повинні вирішувати чоловік і дружина. Добре якщо вони мають одинакове бачення: за чи проти. Складніше як їхні думки з цього питання не співпадають. В такому випадку комусь треба буде йти на поступки. Особисто мене присутність на пологах не дуже "надихає" як і мою дружину.

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Хочу поділитися з Вами історією народження однієї сім’ї, з якою ми дружимо вже 15-ть років і яка протягом цього часу для мене є зразком сімейних, можна стверджувати, ідилічних стосунків. У цій сім’ї панує любов, взаєморозуміння, терпимість, кохання на рівні святості. Я не стрічала вивершенішого спілкування, ніж у цього подружжя. Всі незгоди і радощі вони долають разом. Звичайно, і діточок своїх (донечку і двох синів) також народжували разом, бо по-іншому собі не уявляють.
Як розповів татусь: “Яке це щастя взяти одразу після народження крихітку на руки і злегка пригорнути до грудей, щоб передати їй свою енергію, адже у перші дні життя дитинка розпізнає рідних саме за енергетикою і запахом. Важливо, щоб немовлятко відчуло енергетику батька, а не чужих(!) невідомо чиїх(!) рук. Саме ці перші хвилини життя є дуже вагомими для обміну енергетикою, щоб на підсвідомому рівні дитини заклалось відчуття спорідненості, близькості (тому й немовлятко одразу після народження треба класти на груди матусі). Опісля дитинка інтуїтивно розпізнаватиме своїх батьків (рідних, найрідніших), і відчуватиме у присутності матусі й татуся спокій. У таких батьків, як правило, ростуть щасливі, життєрадісні, врівноважені діти.
Я собі не уявляю, як можна по-іншому. Як зміг би залишити Марусину в такі важливі хвилини для нашої сім’ї? Після таких пережиттів вона стала для мене ще ріднішою, ще ближчою. Я її люблю навіть більше, ніж до того”.
Додам, діти у них ростуть на славу — розумні, виховані слухняні. Тато для них — найбільший авторитет.
Отож, енергетичний обмін з обома батьками у перші хвилини життя є важливим, якщо бажаєте, щоб до Вас тягнулись діти, були наповнені Вашою енергетикою.
Скажіть, що у цьому є поганого? Чому вбачаєте у цих стосунках збочення? Хіба Ви таке бачили, щоб збоченці особливо переймалися народженням і вихованням своїх дітей?

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Присутність близької людини при народженні дитини — це вимога часу, зумовлена повною бездушністю сучасних медиків. Колись повитуха була одна на село - своя, рідна, енергетика якої була чистою. Жінка народжувала вдома в колі близьких.
Між іншим, практично всі мої знайомі народжували в присутності чоловіка. Від жодної пари не чула якихось нарікань на таку практику, а навпаки. Крім цього, як зауважила, на такі кроки йдуть справжні татусі, які в повсякденному житті на перше місце ставлять сім'ю, люблять і приділяють багато уваги дітям. А ті чоловіки, які вважають, що це збоченство, симулюють в питаннях виховання дітей і є пасивними у сімейному житті.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Присутність при пологах - індивідуальне бажання кожного. Ні краще, ні гірше від того не стане.
1.Згадую, що мені сказали в пологовому будинку (коли повзала на колінах навколо ліжка) : "Ось би побачив вас ваш чоловік". А мені було глибоко байдуже в цю мить, що він існує, і після родів згадувала цей смішний аргумент.
2. Бачила, недавно, в лікарні присутність мами і чоловіка при пологах жінки. Мені тоді прийшла думка- "При чому тут чоловік, якого тортують задля солідарності". ЇЇ мама була спокійна і впевнена, а він перебував не в своєму світі. Змучений, безпомічний і непотрібний в такій ситуації. Чоловікові свіжі сили пригодяться надалі, після народження дитини.
3. Для чоловіків, які хочуть отримати адреналін чи яким його бракує, необхідно бути присутніми при пологах. Незабутнє враження від перерізання пуповини (самому) залишиться на все життя.
4. Можливо, для деяких українських чоловіків необхідно перебувати при пологах, то хоч збережуться грошові ресурси, не буде занадто святкувати з горілкою і добавиться відповідальності за сім"ю.
5. Взагалі, хто кохає, то кохатиме і ні від яких обставин це не залежить, бо сприймає іншу людину як самого себе, все до краплинки. Не чоловік же приймає роди (таємницю залишимо). Бути присутнім - залежить також від чутливості людини. Я би не витримала бути присутньою, втікла би, для самозбереження, ха-ха.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Скажіть, будь-ласка, хто знає, чи це платна послуга - оці так звані "партнерські пологи"? Якщо так, то мені все зрозуміло.

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

У нас - безкоштовно. Лишень мати зі собою халат (це може бути одноразовий, який продається у аптечних кіосках, і довідку, що ти здоровий, тобто не хворієш на туберкульоз) - цього достатньо.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Якщо хтось знає контактні дані кваліфікованих повитух, прошу повідомити.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Ірина Висота.
0
Ще не підтримано

Повністю згодна з Оксаною Лутчин. При родах взагалі то чоловік може стояти поряд з дружиною, а не навпроти, тримаючи її руку і підбадьорюючи, ноги прикриті спец.покривалом, нічого неприємного. Але який приток енергії принародженні дитини! У мене кожний раз виникав стан неймовірного щастя, і дуже хотілось його розділити з чоловіком! І це сталося! Він взяв на руки нашу доню в перші ж хвилини, був неймовірно щасливим. А зараз каже, що щось невидиме з'єднує його з донею.
Для мене стан вагітності та родів є найприємнішим в житті!
Інформація для роздуму : найважливішим є момент зачаття, коли подружня пара зачинає дитину актом і думкою, а не простим сексом, то тоді й роди будуть задоволенням!

Твори!!!

Зображення користувача Яромира Красна.
0
Ще не підтримано

Коли ми з чоловіком обговорювали це питання, то зовсім не керувалися поняттям "мода" чи "збочення". Ми зійшлися на тому, що він буде зі мною до пологів. І це був наш вибір. І тримався він добре, допомагав мені, єдине, на самі пологи не погодився іти, але був за дверима, я це знала і ця думка мені теж допомагала. Наприклад, моя мама мені би заважала навпаки, бо дуже панікує.
А он мій брат був два рази присутній при народженні своїх діточок і зовсім він ніякий не збочинець.
Для кожної сім"ї це особистий вибір і доводити чи добре це чи погано не бачу потреби

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Згоден з думкою, що це особиста справа подружжя. В першу чергу тут має враховуватись бажання жінки. Є такі жінки, котрі би ніколи не допустили присутність чоловіка на родах, а є такі, для яких дуже важливо, щоб були партнерські пологи.

Зображення користувача Ольга Музика.
0
Ще не підтримано

Народжувала обох доньок разом з чоловіком. Відчувала спокій та підтримку. Вважаю що чоловік та дружина то одна плоть. І зачинати, і приводити у цей світ дитину мають удвох. В ідеалі вдома і без команди лікарів (можна зробити виняток для акушерки). А щоб роди пройшли без ускладнень необхідно дбати про здоров’я і володіти інформацією що відбувається з тілом жінки під час пологів. Я, наприклад, зменшувала біль одним тільки правильним диханням. Прочитайте як народжувався Нікон - дитина батьків сироїдів. На мій погляд ідеально: http://www.e-reading.link/bookreader.php/131194/Eliseev_-_Nikon%2C_syroed_s_zachatiya.html. Відразу попереджую, що книга написана російською і дещо брутально.

тому що

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Цікаво, Федір Дахно чомусь не добився того, аби жінки, які народжували за його настановами, замість найсильнішого болю в своєму житті переживали найсильнішу можливу насолоду. І, продовжує пропагувати, аби так було й надалі. Тобто, аби матері й надалі переживали найсильніший біль в своєму житті під час народження дитини.Замість найбільшої насолоди. Яка веде до щастя всієї родини. На мою думку, Федір Дахно розповсюджує хуцпу. І, сам Федір Дахно, відповідно, є хуцпістом.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Зауважу також, що партнерські пологи, та оргазмічні пологи - це суттєво різні речі. Хоча, партнерські пологи можна вважати наближенням до оргазмічних.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!