Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
133

Президент Петро Порошенко заявив, що буде балотуватися на другий термін

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Про свою участь у виборчій кампанії 2019 року він оголосив 29 січня, виступаючи на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом".

poroshenko-7.jpg

Фото: АДМІНІСТРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА

Глава держави зазначив, що "просить у виборців мандат на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, незалежності України", пише Українська правда.

Він зазначив, що в своїй президентській роботі має, "чим пишатися і за що вибачатися", але не хоче зупинятися на півдорозі розбудови держави.

"Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей", – зазначив Порошенко.

Порошенко подякував усій своїй родині (присутні на форумі – ред.) за підтримку.

 

 

Наші інтереси: 

Якщо оберемо Порошенка, зміни на краще, які є, але дуже повільні, будуть продовжуватися. Якщо оберемо когось іншого, можемо втратити навіть те, що зробили за останні роки. А головне - знову потрапити в ту халепу, з якої 5 років тому вистрибнули. 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

На сьогодні Порошенко один зробив набагато більше, ніж усі кандидати на цю посаду разом!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Альберт Саїн.

"..А головне - знову потрапити в ту халепу, з якої 5 років тому вистрибнули. "

Та ми взагалі саму державність можемо втратити, не те щоб потрапити у ту халепу..

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Володимир Федько.

Вчора ввечері заїхав до мене по справі син приятеля - рядовий фронтовик АТО, має три бойові нагороди. В розмові розповів про те, що був на форумі. Всі повально фотографувалися... Коли президент проходив поруч, то Георгій звернувся до нього: "Пане верховний головнокомандуючий, дозвольте сфотографуватися з вами!". Порошенко зупинився. глянув на його відзнаки. посміхнувся і став біля нього, поклавши йому руку на плечі. Георгій миттєво зробив два селфі і президент пішов далі. Георгій з гордістю показав мені фотки.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

На жаль, пересічних українців більше турбує отримання 100 гривень - негайно і у власну кишеню! - ніж багатомільйонна допомога США на укріплення нашої безпеки сьогодні і на майбутнє!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!