Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Прес-підбирач: що за птаха на вашому полі і де знадобиться — коротко про головне

Свіжоскошені трави та рівненькі рядочки соломи після зібраного врожаю зернових — все милує око фермера. Але, от халепа — що робити з цим далі: як затюкувати так, щоб і місця мало займало і часу надто не витратити на цю роботу? Ну, дійсно — не граблями ж це все в копиці складати. Рішення проблеми дає ТОВ «АГ-БАГ-Ук­ра­їна» (тисніть на посилання — ag-bag.ua) — одне з найпотужніших підприємств в Україні, що займається продажем техніки та товарів для фермерських господарств.

Що таке прес-підбирач

Прес-підбирач у сільському господарстві — це механічний агрегат, призначений для збирання, підбирання і пресування сіна або соломи у готові брикети або тюки. Це надзвичайно корисний інструмент для сільськогосподарських компаній, які вирощують трави на корм для тварин та збирають солому для різних потреб. 

Як це працює

Прес-підбирач спочатку збере сіно або солому з поля за допомогою спеціального механізму — подрібнювача або роторного затягувача. Потім все, що «затягнулось», подається в систему пресування, де матеріал компактно ущільнюється і перетворюється в брикети або тюки.

Такі сучасні механізми можуть мати різні розміри і ємності — все залежить від потреб користувача. Вони можуть бути пристосовані до різних видів сіна або соломи (наприклад, деякі навіть враховують вологість «матеріалу», з яким працюватиме агрегат).

Головні переваги сучасної техніки

Чому підприємець виграє, коли вирішує купити прес-підбирач

Головні переваги використання компактної і водночас «розумної» техніки на полях включають:

  • Ефективність: прес-підбирачі дозволяють збирати і пресувати сіно або солому швидко та ефективно, що допомагає зекономити час і зусилля працівників.
  • Збереження простору: брикети або тюки займають менше місця, ніж складене в копиці, а тим більше, розсипане сіно або солома. Це дозволяє зберігати їх компактно і ефективно.
  • Зручність транспортування: готові брикети або тюки легше транспортувати до місця зберігання або до місця продажу, що дозволяє зменшити витрати на транспорт.
  • Висока якість продукту: прес-підбирачі допомагають ущільнити матеріал і створюють брикети або тюки з однорідною структурою, що сприяє підвищенню якості продукту.

Загалом, прес-підбирачі — це важливий інструмент в сільському господарстві, це можливість оптимізувати роботу в полі і, як результат — зекономити гроші та час.

Де це використовується і кому знадобиться

Звісно, якщо у вас у використанні кілька соток землі сільгосппризначення, то доцільніше звернути уваги на інші види техніки. 

Використання прес-підбирачів найбільш корисне на середніх і великих господарствах. Ось декілька факторів, які варто враховувати, коли справа доходить до вибору подібних агрегатів:

  1. Обсяг виробництва: якщо ваше господарство вирощує велику кількість сіна або має багато соломи після збирання врожаїв і потребує їх збирання та переробки великими обсягами, то прес-підбирач буде ефективним рішенням. Це допоможе прискорити процес збору та підбирання матеріалу, а отже — знизити трудові витрати.
  2. Механізація: середні та великі фермерські господарства часто орієнтуються на механізацію процесів, щоб підвищити продуктивність та знизити витрати на робочу силу. Ось тут якраз і прийде на допомогу цей агрегат.
  3. Зберігання і транспортування: якщо ви стикаєтесь з проблемами щодо зберігання і транспортування сіна або соломи у розсипному стані, то використання прес-підбирача допоможе вам скомпактувати матеріал у брикети або тюки, які, очевидно, займають менше місця та легше транспортуються.
  4. Потреби ринку: якщо на вашому ринку є попит на брикети або тюки сіна або соломи, то використання прес-підбирача дозволить вам виробляти продукт, який задовольнятиме цей попит — це ж очевидна додаткова вигода! 

Загалом, прес-підбирачі для сіна та соломи — це важливий інструмент саме для середніх і великих фермерських господарствах, де обсяги виробництва і потреби у механізації є високими. Однак, завжди варто враховувати індивідуальні особливості та потреби вашого підприємства перед прийняттям рішення про придбання та використання нової техніки, яка, як не крути, а полегшує життя аграріям.

Наші інтереси: 

Агрокультура, техніка, підприємництво, фермерство.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи