Аудіоверсія: Позитивне ставлення до Трампа є критерієм належності до середнього класу
Нагадаємо, що середній клас – це не середній рівень достатку, а стан свідомості. Людина може належати до середнього, тобто серединного (серцевинного, стрижневого, правого) класу, маючи різні рівні добробуту – від дуже скромного до дуже заможного. Сьогодні ця людина може бути багатою, а завтра може втратити все – але це не впливає на її «середньокласовість». Тому що належність до середнього класу визначають не майно чи посада, а поєднання трьох якостей:
До середнього класу належать і самостійно мислячі інтелектуали, і дрібні підприємці, і великий бізнес – всі, що живуть власною волею, власною працею і шукають спільного блага.
Дивовижна специфіка ситуації в Україні полягає в тому, що наявність комплексу з цих трьох ознак яскраво засвідчується позитивним ставленням до президента США Дональда Трампа. Тобто прихильність до Трампа є узагальнюючим критерієм належності до середнього класу. Як так сталося?
Дональда Трампа обрав президентом американський середній клас – всупереч олігархічним ЗМІ, транснаціональним корпораціям, корумпованій бюрократії, соціальним утриманцям – всупереч всьому паразитичному конгломерату. Працююча Америка повірила виборчим обіцянкам Трампа – і він їх виконав. Серед іншого він:
Трамп подав цілому світу приклад успішної політики в інтересах суверенних націй та людей чесної праці. Тому його підтримали на виборах 2020 року понад 74 мільйонів американців – на 11 мільйонів більше, ніж у 2016 році.
Переважна більшість українців ставиться до Трампа негативно, натомість симпатизує Байдену. Головна причина – повне домінування в українському інформаційному просторі олігархічних ЗМІ. Річ у тім, що 95% населення неспроможні до критичного мислення, відтак неспроможні протистояти інформаційному пресингу. Вони некритичні й надмірно довірливі, відтак за визначенням не можуть належати до середнього класу. Ці «прості люди» (homo simplex) виступають проти Трампа несвідомо.
Проте є малочисельна, але організована і впливова сила, яка протидіє Трампу свідомо. Це весь паразитичний конгломерат – олігархат та його обслуга, корумповані політики, корумпований бюрократичний апарат, платні пропагандисти, організатори шахрайських схем, професійні брехуни, переконані ліваки. Усі вони є «класовим противником» Трампа.
Водночас невелика частина українців позитивно ставиться до Трампа. Їм імпонують його чесність, відвертість, виконання обіцянок, збільшення економічної свободи, зменшення податків, патріотизм, відстоювання національних інтересів.
«Суверенні та незалежні нації є єдиним рушієм, що сприяє збереженню свободи, демократії та процвітанню світу», «Ми повинні передусім захищати наш суверенітет та нашу дорогоцінну незалежність» – заявив Трамп 25 вересня 2018 року на 73 щорічній сесії Генеральної Асамблеї ООН. США відкидають ідеологію глобалізму. Патріотизм, а не інтернаціоналізм, забезпечує безпеку та процвітання, – зазначив Трамп.
Трамп повернув гідність слову «націоналізм»: «Знаєте, є слово, воно в деякому роді стало старомодним, це слово "націоналіст". І я кажу: нам, начебто, не слід використовувати це слово. Але знаєте, хто я? Я – націоналіст, окей? Я націоналіст. Націоналіст. Використовуйте це слово». Про це Дональд Трамп заявив 22 жовтня 2018 року на зібранні прихильників Республіканської партії США в місті Г’юстон (Houston), штат Техас.
Прихильники Трампа отримують інформацію з альтернативних джерел і критично сприймають повідомлення ЗМІ, а це ознака самостійного мислення. У поєднанні з прагненням до чесної праці та патріотизмом маємо три ознаки середнього класу. От і виходить унікальна річ: прихильність до Трампа є узагальнюючим критерієм належності до середнього класу. Таких людей в Україні близько 5%.
Можна витратити багато зусиль для того, щоб з’ясувати, чи спроможна людина до самостійного мислення, чи є вона прихильником чесної праці, чи є переконаним патріотом. Якщо так, то вона належить до середнього класу.
Проте точну відповідь щодо «класової ідентичності» можна отримати за допомогою лише одного запитання: «Ти за Трампа чи за Байдена?»
А для того, щоб остаточно переконатися, можете поставити контрольне запитання: «Ти за карантин чи проти?». Середній клас добре розуміє всю цю тоталітарну корона-аферу, тому проти примусових і антизаконних обмежень. Прихильники Трампа виступають проти шахрайського карантину і уникають безглуздих масок. Натомість прихильники Байдена виступають за карантин і носять маски – це вже у них такий «партійний ідентифікатор», ознака прихильності до демократичної партії, BLM, антіфа і всього лівого руху.
У часи кризи виявляється істинна сутність людини, тому й кажуть – «друзі пізнаються в біді». Саме в такий час ми живемо.
Як відомо, кожна криза несе нові можливості. Одна з таких можливостей – легкість визначення хто є хто.
Чому це так важливо? Тому, що об’єднання однодумців – перший крок до творення нового, кращого світу.
Шукаємо своїх, об’єднуємося зі своїми.
Ймовірно, що частка людей середнього класу в Україні менша за 5%. А, відмінність у розумінні походить від відмінних визначеннях середнього класу.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Коментарі
Друзі, є більш мудріші лідери до яких нам корисніше було б прислухатися до.
Царство Боже в середині.
Наприклад?
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Ну, наприклад, Сергій Тамарін, поступається йому мудрістю та розумом, але дієвістю перевищує!
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
якби не було.Трамп переміг у виборах президента Америки 2020 року.радію
Добрий день всім! Радіймо ! Завжди правда борола кривду ... Так буде і зараз ... А Дональд буде наступним Президентом Америки ! Молюся за це! Хай буде !
Історія має властивість повторюватись...
Середній клас? Та в Україні понад 90% середнього класу негативно ставляться до Трампа
Ймовірно, що частка людей середнього класу в Україні менша за 5%. А, відмінність у розумінні походить від відмінних визначеннях середнього класу.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Тоді він відсутній
Та, ні. Просто він дуже маленький та малопомітний. Зараз. Бо, він ще чекає на свою организацію - Вільну Аріянську церкву.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
будемо надіятись, що кількість людей середнього класу в Україні буде збільшуватися. для цього треба інформувати людей і заохочувати до корисної інформації та інформації яка потрібна для розвитку людини
Факти - упряма річ. В Добрій Новині, як константація факту, було написано: "Стежинка до життя є дуже вузенькою". Тож, твоя думка, шановна добродійко Любов, є лише сприйняття бажаного дійсним. Бо, всі інші люди міцно заплющують очі на дійсність. Що саме може змусити їх змінити таку свою поведінку? Напевно, не те, що ти пропонуєш.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!