Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Польща відзначила 230-річчя Конституції разом з президентами України, Литви, Латвії та Естонії

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вони підписали спільну декларацію. Також на зустрічі президентів в Королівському замку у Варшаві відбулися дебати, присвячені майбутньому Європи і питанню міжнародної безпеки. Зокрема, обговорювалося питання безпеки у зв’язку з діями Росії, а також майбутні саміти Бухарестської дев’ятки (тобто держав східного флангу НАТО).

 

Президент Польщі Анджей Дуда запевнив, що Польща постійно підтримує Україну на її шляху до членства в Північноатлантичному альянсі та Європейському Союзі. За його словами, Україну в цьому підтримують також інші країни регіону, повідомляє Польське радіо.

Святкування 230-річчя Конституції третього травня – це демонстрація єдності регіону та солідарності між нашими країнами. Було чітко продемонстровано, що ми маємо спільність держав, які посилаються на спадщину І Речі Посполитої.

Польський міністр Кшиштоф Щерський відзначив, що йдеться про «групу держав, які об’єднані не тільки сучасною ситуацією – питаннями безпеки та  регіональними інтересами, – але і глибоким корінням політичних традицій, на які можна посилатися разом».

Зустріч п'яти президентів, в якій взяв участь Володимир Зеленський, викликала неоднозначну реакцію. У Москві та Брюсселі на цей захід дивилися з явним несхваленням. У США – зі схваленням. За лаштунками протокольного заходу, присвяченого 230-й річниці Конституції Речі Посполитої, проходять цілком реальні та серйозні переговорні процеси. Це очевидно кожному, хто стежить за геополітичними змінами в Європі за останні десять років, підмітив політолог Кирило Сазонов.

 

Наші інтереси: 

Формування нового геополітичного союзу в Європі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Усвідомлення «п’ятіркою», що ЄС кривиться на національний світогляд і нехтує безпекою східньовропейців.

«П’ятірка», під тиском обставин, мусить діяти, і проявляє для цього волю.

Це вже повільний рух до «протоМіжмор’я».

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !